reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba wyprawkowa do szpitala :)

Ja też wszystko co ma mi mąż przywieść będę miała przygotowane wcześniej bo on nawet jak do sklepu idzie to kupi coś innego niż zapisane na kartce normalnie nie mogę tego zrozumieć. Ostatnio mu zaczęłam w gazetce w kułka zaznaczać co ma kupić
 
reklama
Ja już w połowie torbę mam spakowaną, jeszcze parę rzeczy muszę dokupić. Dla małej ubranka przygotować na wyjście i dla mnie, bo z tym był problem ostatnio i m przywiózł mi takie ciuchy, że się tylko za głowę złapałam :dry:
 
Ja tym razem też przygotuję bo poprzednio poszedł na łatwiznę i przywiózł to w czym przyjechałam do szpitala ;)
Tylko że wtedy lato było to w zasadzie wszystko jedno. Teraz zimno, to nie chcę ryzykować :)
 
Jak rodzicie naturalnie to warto miec ze soba plan porodu. Wydrukujcie sobie ze strony rodzicpoludzku. To sa nasze wymagania wzgledem przebiegu porodu i po porodzie jak wszystko ma wygladac.
 
Volka i nas laski dostały tą kartkę w szpitalu a podobno nikt tego nie czyta... :/ Ale nie wiem jak jest naprawdę bo koleżanka napisała tam ze nie chce żeby ja nacieli a i tak ja nacieli ... napisała że chce korzystac z znieczulenia zew. A jej i tak nie dali... to ciekawe na jakiej zasadzie to jest

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
reklama
No bo jak trzeba to pewnie natną,ale predzej wezma papier pod uwage niz jak ktos tylko słownie powie,ze chce to i to :p.
 
Do góry