reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba wyprawkowa do szpitala :)

reklama
Założyłam oddzielny temat ;) przenieśmy się żeby torby nie przepakowywać w zestaw szczepionek :p
 
Ja pierdziele jakieś małe te wasze torby hyhy, jak ogarne jak sie wstawia foto to dam swoje.
Nie wiedzialam ze do rodzinnego tata ma mieć ciuchy .
 
Balladyna lepiej niech ma bo różnie może się skończyć. Mój mąż przy Olim latał po sklepach by biegiem coś kupić żeby mógł wejść. Kupił damskie spodnie, za krótkie, bo kazano jasne ciuchy mieć.
Teraz na stronie szpitala już pisze, że musi mieć na zmianę ubranie wygodne, czyste. Z doświadczenia wiem, że przy nich zmienia skarpetki, koszulkę i nie mogą być jeansy.
Ja mężowi uszykowałam spodnie dresowe, białą koszulkę (zrobię zdjęcie to wam pokaże jaka jajcarska) i białe skarpetki i klapki.
 
Muszę ją jeszcze wyprać bo jakieś plamki na kieszeni ma a jeszcze nigdy jej nie nosił.
 

Załączniki

  • 1455875322799.jpg
    1455875322799.jpg
    39,4 KB · Wyświetleń: 147
Fanti super koszulka ale właśnie szykujemy go do CC? U mnie przy CC mąż nie może być
Ja swojemu też dresowe naszykowalam bluzkę skarpetki i kapcie a ciuszki muszą być przy sn dla osoby tow.bo raczej nie powinna taka osoba wchodzić w tym w czym przyjechała z zarazkami
 
reklama
Do góry