reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torbiel czy ciąża ?

U mnieco prawda ciąża bez leków i bez historii poronień, ale w pęcherzyku wielkości 1.3cm nie miałam widocznego zarodka, a wielkość pęcherzyka była oceniona na 6+0(z om5+4), dwa tygodnie później pojawił się zarodek, ale wielkością odpowiadał 7+0(om7+3), teraz jestem w 24tc i noszę zdrowego synka. Na jajniku od początku jest torbiel, bardzo podobna w obrazie usg do twojej, miała ponad 4 cm, teraz nieco ponad 2, dostałam na nią od początku duphaston, ale zmniejszyła się dopiero około 18tc. Ca125 początkowo miałam ponad normy, ale ostatnio już tylko 35. Trzymam kciuki żeby było ok.
Czyli na zapas się nie przejmować.... Chód głową pełna bo obawi mnie ten pusty pęcherzyk...😑 A luteina będzie miała jakiś wpływ na to????
 
reklama
Czyli na zapas się nie przejmować.... Chód głową pełna bo obawi mnie ten pusty pęcherzyk...😑 A luteina będzie miała jakiś wpływ na to????
Myślę, że jak ma się coś rozwinąć to się rozwinie, jak nie to nie. Mi lekarz dawał duphaston zamiast luteiny w kierunku torbieli, ale jest taka obiegowa opinia, że luteina zasadniczo nie zaszkodzi, a pomóc może, najgorsze jest czekanie co będzie, postaraj się zająć czymś głowę, chociaż wiem, że to trudne.
 
Myślę, że jak ma się coś rozwinąć to się rozwinie, jak nie to nie. Mi lekarz dawał duphaston zamiast luteiny w kierunku torbieli, ale jest taka obiegowa opinia, że luteina zasadniczo nie zaszkodzi, a pomóc może, najgorsze jest czekanie co będzie, postaraj się zająć czymś głowę, chociaż wiem, że to trudne.
Oj trudne czekam do 15 co będzie.... Potem napisze 😑 dziękuję 😊
 
Myślę, że jak ma się coś rozwinąć to się rozwinie, jak nie to nie. Mi lekarz dawał duphaston zamiast luteiny w kierunku torbieli, ale jest taka obiegowa opinia, że luteina zasadniczo nie zaszkodzi, a pomóc może, najgorsze jest czekanie co będzie, postaraj się zająć czymś głowę, chociaż wiem, że to trudne.
Moje wyniki i nie wiem czy beta wzrosła przez ciążę czy przez torbiela 😑 CA125 w normie
 

Załączniki

  • Screenshot_20200925_150930.jpg
    Screenshot_20200925_150930.jpg
    165,8 KB · Wyświetleń: 295
Moje wyniki i nie wiem czy beta wzrosła przez ciążę czy przez torbiela 😑 CA125 w normie
Piękne ca, ja malo zawału nie dostałam jak zobaczyłam prawie 300 ;) Torbiel raczej z tych bezpiecznych, a to dobrze wróży.
Beta ciążowa, przy torbieli na tak wysokie wartości nie ma szans. Niestety dziewczyny często piszą, że przy pustych jajach też wzrasta, czasami nawet jak w prawidłowej ciąży. Czekaj na usg i bądź dobrej myśli :)
 
Piękne ca, ja malo zawału nie dostałam jak zobaczyłam prawie 300 ;) Torbiel raczej z tych bezpiecznych, a to dobrze wróży.
Beta ciążowa, przy torbieli na tak wysokie wartości nie ma szans. Niestety dziewczyny często piszą, że przy pustych jajach też wzrasta, czasami nawet jak w prawidłowej ciąży. Czekaj na usg i bądź dobrej myśli :)
No właśnie się zastanawiam czemu mi dała luteinę po 2tab. 2x1 czy na zanik torbiela czy aby się coś w pęcherzyku pokazało nie mam pojęcia.... A skok w 4 dni o 13050,50 to spory
 
Do góry