reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torbiel czynnościowa w 8 dniu cyklu :( pomocy...

G

gość2502

Gość
Dziewczyny za moment oszaleje:( przed wizytą w klinice niepłodności, która mamy w marcu chcialam sprawdzic czy u mnie wsio okej u lekarza na nfz w moim mieście. Mąż cierpi na kryptozoospermie - to tak dla przypomnienia. Dzisiaj mam 8 dzien cyklu, i lekarz wykrył torbiel 3cm, stwierdził, że to z poprzedniego cyklu i to wszystko :(. Nie powiedzial co dalej z tym, nie powiedział czy widzi pęcherzyk z tego cyklu no bo chyba w 8 dniu to powinien coś widzieć? Jak zapytałam skąd ta torbiel to powiedział: "taka Pani uroda, nie wszyscy sa idealni ja np muszę nosić okulary bo słabo widzę." Myślę sobie ok, ale nie przyszlam mówić o jego problemach zdrowotnych tylko o moich
.. pytam czy mogę jakieś badania wykonać żeby sprawdzic co jest nie tak a on, że: "to prosze iść do endokrynologia ja jestem tylko głupim ginekologiem" - miałam łzy w oczach taka byłam nie wiem zla, rozżalona... po co ja tam wgl poszlam? Nie wiem sama. Wiem tylko mam torbiel 3cm, nie wiem czy w tym cyklu będę miała owulacje skoro nic nie mówił o innym pecherzyku. Co o tym myślicie? :( czy w cyklu, w ktorym pozostal pecherzyk z poprzedniego cyklu juz nie ma nowego pecherzyka i nie dochodzi do owulki? iść do innego gina? Myślę, że na znanym lekarzu. Pl znajde termin w tym tyg jeszcze... i jeszcze to zdj z usg... ja widzę tu dwa pęcherzyki a nie tylko jeden trzycentymetrowy :/ co uwazacie?
 

Załączniki

  • received_1588498728015604.jpeg
    received_1588498728015604.jpeg
    83,3 KB · Wyświetleń: 144
reklama
Do góry