reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torbiel jajnika a ciąża?

Hej dziewczyny, byłam dzisiaj u ginekologa, ciąża się rozwija prawidłowo, widziałam dzisiaj jak bije serduszko, jestem w 6tyg.5dniu, na prawym jajniku już w sumie od samego początku widniała torbiel, dzisiaj miałam robione usg i to jest torbiel ciałka żółtego która wynosi już 6 cm. Wcześniej byłam u innego lekarza i przepisał mi duphaston 2x dziennie, dzisiaj pojechałam prywatnie i ginekolog kazał mi odstawić, w sumie jak tylko zaczęłam go brać moje samopoczucie jest fatalne, w nocy nie śpię tak mnie mdli+ wzdęty brzuch, zobaczymy jak dzisiaj bo już 2 tabletki nie wzięłam. :podobno ma się wchłonąć, następna wizyta za miesiąc 20 marzec.
 
reklama
Hej dziewczyny, byłam dzisiaj u ginekologa, ciąża się rozwija prawidłowo, widziałam dzisiaj jak bije serduszko, jestem w 6tyg.5dniu, na prawym jajniku już w sumie od samego początku widniała torbiel, dzisiaj miałam robione usg i to jest torbiel ciałka żółtego która wynosi już 6 cm. Wcześniej byłam u innego lekarza i przepisał mi duphaston 2x dziennie, dzisiaj pojechałam prywatnie i ginekolog kazał mi odstawić, w sumie jak tylko zaczęłam go brać moje samopoczucie jest fatalne, w nocy nie śpię tak mnie mdli+ wzdęty brzuch, zobaczymy jak dzisiaj bo już 2 tabletki nie wzięłam. :podobno ma się wchłonąć, następna wizyta za miesiąc 20 marzec.
A jak miałaś torbiela to zaszlas w ciążę czy w czasie ciąży pojawił się torbiel?Pytam się,bo mam torbiela jakieś 3 miesiące przez 2 miesiące nie wiedziałam,że go wogle mam nic nie czułam a teraz mam podejrzenia,że mogę być w ciąży tylko jak ma się torbiela yo też wychodzi test pozytywny.Jak to było u Ciebie??
 
Ja w 6 tyg ciazy dowiedzialam się ze mam torbiel 7 cm! Po miesiącu brania duphastonu 3 x dz .nie ma po nim śladu mi ginekolog mowila ze torbiele nie wytwarzaja beta hcg wiec nie mozliwe zeby od torbieli test byl pozytywny.
 
Do góry