reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torbiel jajnika czy jest jeszcze szansa?

Dominika 20102018

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Grudzień 2019
Postów
34
Cześć dziewczyny
Nie wiem w sumie co myśleć o tym wszystkich
Dzisiaj jest 11dzien od zastrzyku Ovitrelle jak się okazało jednak wczoraj na wizycie ginekologicznej pęcherzyk nie pękł a przekształcił się w torbiel o około 6cm. Pani doktor przepisała mi progesteron natomiast powiedziała że jeżeli wystąpi krwawienie to mam do niej udać się na wizytę i ona sprawdzi czy torbiel się złuszcza.
Natomiast od 7 dnia od zastrzyku czułam kłucie w prawym jajniku. Natomiast dzisiaj odczuwam ból po lewej stronie w dole i w sumie cały czas czuję ten jajnik po prawej czy te dolegliwości to wina tego torbiela. Mam również chorobę jeśli Crohna ale nauczyła się z nim żyć więc w sumie nie wiem o co chodzi z tymi dolegliwościami. Miesiączkę powinnam dostać w niedzielę więc jeszcze kilka dni do niej zostało.
Czy wgl jest szansa na ciążę w tym cyklu ? Jak by przez to co wczoraj usłyszałam od Pani doktor załamałam się natomiast nie wiem już co o tym wszystkim myśleć...
Czy ten torbiel to wina tego zastrzyku nigdy nie miałam takiej sytuacji a tak naprawdę od roku co najmniej raz w miesiącu jestem u ginekologa.
 
reklama
Cześć dziewczyny
Nie wiem w sumie co myśleć o tym wszystkich
Dzisiaj jest 11dzien od zastrzyku Ovitrelle jak się okazało jednak wczoraj na wizycie ginekologicznej pęcherzyk nie pękł a przekształcił się w torbiel o około 6cm. Pani doktor przepisała mi progesteron natomiast powiedziała że jeżeli wystąpi krwawienie to mam do niej udać się na wizytę i ona sprawdzi czy torbiel się złuszcza.
Natomiast od 7 dnia od zastrzyku czułam kłucie w prawym jajniku. Natomiast dzisiaj odczuwam ból po lewej stronie w dole i w sumie cały czas czuję ten jajnik po prawej czy te dolegliwości to wina tego torbiela. Mam również chorobę jeśli Crohna ale nauczyła się z nim żyć więc w sumie nie wiem o co chodzi z tymi dolegliwościami. Miesiączkę powinnam dostać w niedzielę więc jeszcze kilka dni do niej zostało.
Czy wgl jest szansa na ciążę w tym cyklu ? Jak by przez to co wczoraj usłyszałam od Pani doktor załamałam się natomiast nie wiem już co o tym wszystkim myśleć...
Czy ten torbiel to wina tego zastrzyku nigdy nie miałam takiej sytuacji a tak naprawdę od roku co najmniej raz w miesiącu jestem u ginekologa.
Myślę, że szansy na ciążę nie ma. Jeśli mimo torbieli na drugim jajniku byłby dominujący pęcherzyk, to ginekolog by Ci powiedziała. Na tym, co jest torbiel, na pewno w tym cyklu owulacji nie będzie. Tak, może Ci dokuczać torbiel. Może to też coś z jelitami, skoro masz Leśniewskiego Crohna.
Jeśli chodzi o to, czemu pęcherzyk nie pękł i zrobiła się torbiel - trudno powiedzieć. Czy wcześniej miałaś owulację normalnie i pęcherzyk sam pękał? Pytam o poprzednie cykle.
Czy wiesz przy jakiej wielkości pęcherzyka dominującego w tym cyklu został podany zastrzyk ovitrelle? Czym byłaś stymulowana przed zastrzykiem?
 
Do góry