reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torbiel krwotoczna na obu jajnikach.

Casablanca1234

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Lipiec 2019
Postów
522
Witajcie.
Jestem swiezo upieczoną mamą. W grudniu irodzilam córeczkę przez cc.
Na dzisiejszym badaniu USG pani doktor zaobaczyla u mnie dwa torbiele na obu jajnikach. Prawy jaknik ma wymiary 29x21 mm z torbieleą krwotoczna 24x16mm a lewy o wymiarach 47x30 z torbiela krwotoczna 30x25 i jest podejrzenie zrostu do macicy(jest za macica wiec nie wiadomo na 100%).
Mam przyjmowac 3x21 dni tabletki antykoncepcyjne.
Czy ktoras z was miała podobną sytuacje i co było dalej. Boje sie a przede mna jeszcze USG piersi i odbior wynikow cytologii, juz z tego wszytkiego obawiam sie tych badań.
Podkresle ze nie mam zadnyh boli podbrzusza a miesiaczki sa regularne.
Potrzebuje porady bo za moment zwariuję.
 
reklama
Rozwiązanie
G
Wolałabym żeby znikly ompo sprawie. Boke sie czy ta Pani doktor sobrze to obejrzala na USG. Zeby to nie jaki rak. Przezywam to strasznie a do innego lekarza juz sama nie wiem czy isc czy nie
Jasne ze iść. Opinia drugiego lekarza jest przydatna
Do góry