reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torbiel na jajniku a mirena

didi133

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Lipiec 2016
Postów
1 131
Miasto
Białystok
Dzień dobry. Od 21 grudnia mam założoną wkładkę mirena. Początek cyklu było ok krwawenie szybko ustąpiło w połowie silne bóle aż byłam pewna że to okres ale nie. Później bóle przy stosunku myślałam że od wkładki. Lecz wczoraj na usg okazało się że mam dużą torbiel 4x4 cm prawie 5cm według słów p. Doktor.
Przepisała mi plastry systen 50 kazała użyć 3 i tydzień po ostatnim na kontrolę przyjść zapewniając że to powinno minąć.

Drogie koleżanki czy któraś z was miała podobne problemy przy wkładce do macicznej?

Proszę o odpowiedź nie krytykę.
 
reklama
Do góry