reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torbiel na lewym jajniku

Dołączył(a)
29 Maj 2020
Postów
9
Witam jestem po usunieciu prawego jajowodu i okazało się że na lewym jajniku jest torbiel 40/38mm czy któraś z was miała torbiel i czy mozna to uleczyć tabletkami bądź operacją A najważniejsze pytanie czy jest szansa aby zajść w ciążę
 
reklama
Rozwiązanie
Też miałam kilka/kilkanaście. Jedne się same wchłonęły, raz pękła i wylądowałam w szpitalu z krwotokiem wewnętrznym. I potem urodziłam córkę, i teraz jestem w kolejnej ciąży. Torbiel rzadko powoduje aż tak poważne konsekwencje.
Ja też miałam różne torbiele, jedne usuwane, inne się wchłaniały. Obecnie podczas ciąży też mam i w niczym ona nie przeszkadza. Zaszłam w ciążę to już ją miałam. U mnie pojawiają się torbiele czynnościowe. Nie wiem jak z innymi
 
Też miałam kilka/kilkanaście. Jedne się same wchłonęły, raz pękła i wylądowałam w szpitalu z krwotokiem wewnętrznym. I potem urodziłam córkę, i teraz jestem w kolejnej ciąży. Torbiel rzadko powoduje aż tak poważne konsekwencje.
 
Rozwiązanie
Do góry