reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torbiel na prawym jajniku

aga1919

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
7 Czerwiec 2016
Postów
50
Witam przez przypadek na usg dowiedziałam się , że mam torbiel na prawym jajniku 20mm.
Okres powinnam dostać 3 sierpnia a nadal nie dostałam.
Czy to przez torbiel spóźnia mi się okres?
Czy to możliwe ?
Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami bo zaczynam się martwić czy to nie czasem ciąża... a boję się zrobić test ...
 
reklama
Ja miałam jeszcze wiekszą torbiel 3,5 cm i okres zawsze dostawałam normalnie ale teoretycznie istnieje taka możliwość że to Ci zaburzyło okres jednak tylko test ciążowy da Ci odpowiedz czy to ciąża czy nie.
 
Czasem torbiel podobna jest do pęcherzyka ciazowego szczególnie takich rozmiarów. Moja torbiel miala 6cm. A pęcherzyk ciążowy na poczatku miał 2cm
 
Do góry