reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torbiel splotu naczyniowego

Katerina1985

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Wrzesień 2017
Postów
722
Witam, dziś (usg 18 tydz) wykryto torbiel splotu naczyniowego. Lekarz kazał się nie przejmować, bo poza tym wszystko jest w porządku. Wyczytałam, że to często wchłania się do końca II trymestru. Czy ktoś się z tym spotkał?
 
reklama
Trochę odgrzewam temat, już trochę czasu minęło.. Dziewczyny jak to jest z tą torbielą? Rzeczywiście się wchłania? Ja wczoraj na polowkowych dowiedziałam się że.moja córcia ma taką torbiel. Wszystko inne jest w porządku.. Lekarz powiedział że powinna się wchłonąć jednak bardzo nie daje mi to spokoju..
 
Trochę odgrzewam temat, już trochę czasu minęło.. Dziewczyny jak to jest z tą torbielą? Rzeczywiście się wchłania? Ja wczoraj na polowkowych dowiedziałam się że.moja córcia ma taką torbiel. Wszystko inne jest w porządku.. Lekarz powiedział że powinna się wchłonąć jednak bardzo nie daje mi to spokoju..
U mojej małej było to samo. Na połówkowych w 19tc była widoczna torbiel. 10 dni później lekarz kazał przyjść na kontrolę i...już tej torbielki nie było. A mieliśmy sprawdzić, czy się zmniejsza Także głowa do góry. Też się tym stresowałam.
 
U mojej małej było to samo. Na połówkowych w 19tc była widoczna torbiel. 10 dni później lekarz kazał przyjść na kontrolę i...już tej torbielki nie było. A mieliśmy sprawdzić, czy się zmniejsza Także głowa do góry. Też się tym stresowałam.
Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź! [emoji4] takie wiadomości sprawiają że jest mi trochę lżej.. Chociaż tak jak wspomniałam, bardzo się martwię.. Chciałam usłyszeć że wszystko jest dobrze a tu taka sytuacja. No nic, pozostaje tylko czekać.
 
Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź! [emoji4] takie wiadomości sprawiają że jest mi trochę lżej.. Chociaż tak jak wspomniałam, bardzo się martwię.. Chciałam usłyszeć że wszystko jest dobrze a tu taka sytuacja. No nic, pozostaje tylko czekać.
Mam nadzieję, że u Ciebie będzie tak samo i nie będziesz się musiała martwić. Po połówkowym przeczytałam na ten temat chyba cały internet, różne fora i w większości przypadków do porodu torbielka znika. Czasem do dwóch miesięcy po porodzie. Głowa do góry ☺️
 
reklama
Mam nadzieję, że u Ciebie będzie tak samo i nie będziesz się musiała martwić. Po połówkowym przeczytałam na ten temat chyba cały internet, różne fora i w większości przypadków do porodu torbielka znika. Czasem do dwóch miesięcy po porodzie. Głowa do góry [emoji3526]
No właśnie ja też już przestudiowałam Internet i rzeczywiście w większości przypadków się wchłania. Ale dopóki nie usłyszę na kolejnym badaniu że wszystko jest dobrze to chyba trudno będzie mi się tym nie martwić.. Bardzo dziękuję za słowa wsparcia [emoji7]
 
Do góry