reklama

Torbiel u 4 latka

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez tatianka83, 5 Marzec 2010.

1. tatianka83

tatianka83 Początkująca w BB

Drogie mamusie! jestem mamą 4 letniego Kubusia.U mojego syna wykryto torbiel na prawej nerce wielkości 11mm.Dostalismy skierowanie do nefrologa.syn dodał na badania usg moczu na listopada i ma byc po kontrola.jestem załamana tym ze tak długo i nic nie robią.:no:.

Ostatnia edycja: 5 Marzec 2010
  2. Muminka

Muminka Podwojna mamusia

Niechce powiedziec za duzo ale chcialbym Cie uspokoic. Torbiel tylko brzmi strasznie ale tak naprawde niejest tak zle. Gdyby bylo zle szybko by skierowano go na badania. Torbiel czesto znika sam. Moze brzmi to troszke prosto...Np moja kolezanka miala niedawno torbil nerki. Brzuch miala nabrzmialy jagby byla w 6 msc ciazy. Bolalo ja i niewiedzialo co sie dziej. Poszla do lekaza a ten skierowal ja na badania usg na nastepny dzien. Okazalo sie ze ma tam duzo galaretowatej wody. Juz po dwoch dniach wszystko znknelo. Czesc z moczem a czesc podczas gdy wymiotowala. to juz prawie msc i po torbielu nic niewidac. Wydaje m sie ze dla uspokojenia powinnas zainwestowac w prywatne USG by sprawdzic jak dalego jest to u twojego synka. Ale niemartw sie na zapas bo to tylko pogorszy twoj stan psychiczny :) Zycze duzo zdrowka!

3. reklama
  4. tatianka83

tatianka83 Początkująca w BB

Bardzo dziękuje za odpowiedz to dla mnie bardzo ważne.Cieszę się ze ktoś odpisał.jestem troszke spokojniejsza.ale i tak z synem idziemy na usg prywatnie tak jak koleżanko proponowałaś.To będzie najlepsze wyjście i pewne.Bo nie wierze lekarzom.pozdrawiam serdecznie;))

Poleć forum