reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torbiele ciążowe na jajniku

weronikabp

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Listopad 2013
Postów
1 012
Czy któraś z Was miała lub ma Torbiele powstałe podczas ciazy? Jakie zalecenia dali Wasi lekarze? Mój kazał sie nie martwić powiedział ze około 12 tyg powinny zniknąć, jestem w 8 tyg, niestety denerwuje sie tym faktem...mam nadzieje, ze to nic groźnego. Przed ciaza nic nie było w usg
 
reklama
Powinno zniknąć, wchłonąć się. Ważne bys sie nie denerowała , nie męczyła.

Torbiele czesto wynikają ze zmian w gospodarce hormonalne a ciąża bardzo czesto ma na nie zbawienny wpływ ( znikają)
 
Weronika - ja miałam torbiel wykryta koło 5tc, przez chyba trzy tygodnie miałam 4 duże krwawienia i ciagle plamienie. Brałam duphaston po 4 tabletki dziennie, ale i tak ciagle plamilam. Po tym czasie nagle wszystko ustalo, torbieli już nie widać na USG:) więc wchlonie sie, nie denerwuj sie, chociaż jak mówią lekarze - lepiej żeby jej nie było oczywiście. Powodzenia:)
 
Nie mam krwawien na razie, odpukac. W 12 tyg mam kolejne usg i mam nadzieje, ze beda juz duzo mniejsze lub znikną. W usg z 8 tyg juz były mniejsze niż w 5 tyg więc jest nadzieja :-)
 
Weronika - u mnie to było jakoś 8-10 tc, teraz zaczęłam 12ty i po torbieli nie ma już śladu:) więc powinna sie już wchlonac
 
reklama
Dzieki, jestem dobrej mysli... To Twoje dzidzi jest 4 tyg starsze od mojego :-) a skąd jestes? Gdzie rodzisz?
 
Do góry