reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torbiele jajników a zajście w ciąże

paulaa.91

Początkująca w BB
Dołączył(a)
22 Sierpień 2019
Postów
26
Hej :)

W ciąży nie jestem, dzieci nie mam, a czas leci. Chciałam się Was poradzić co do zachodzenia w ciąże przy problemach hormonalnych. Jasne, że jest to utrudnione, ale nurtuje mnie, czy powinnam się pospieszyć (28 lat), czy mogę jeszcze spokojnie odczekać np 3 lata. Ciekawią mnie Wasze doświadczenia.

Dodam też, że w wieku 20-24 lat chorowałam na anoreksję, o powrót miesiączki walczyłam 2 lata. Teraz jest ona regularna, ale za to zdecydowanie powiększyły się torbiele oraz pojawiły się krwotoczne, z przegrodą i nieregularne.
Jutro mam ginekologa i zobaczę co mi poradzi, ale zależy mi na tym, żeby dowiedzieć się tego także od Was.

Czy czas gra bardzo na moją niekorzyść?
 
reklama
Ja też miałam zaburzenia hormonalne właśnie przez anoreksję i do tego pcos. Po anoreksji okres mi wrócił po 3 latach ale cykle nieregularne i bardzo długie i raz mialam torbiel krwotoczną. Lekarze straszyli, że ciężko będzie z ciążą a zaszłam w ciążę w drugim cyklu starań. Ale każdy przypadek jest indywidualny
 
Niestety tego nie przewidzisz,zdrowi ludzie maja problemy z zajsciem,teraz bardzo duzo par ma problemy,wiecej niz kiedys.
Jak juz zaczynasz o dziecku myslec to moze juz czas?ciezko podjac taka decyzje bo czas nigdy nie jest dobry na taka zmiane.
Mysle ze nie bedziesz zalowac jak zajdziesz szybko,a kiedys mozesz zalowac ze szybciej nie sprobowalas.:)
 
Niestety tego nie przewidzisz,zdrowi ludzie maja problemy z zajsciem,teraz bardzo duzo par ma problemy,wiecej niz kiedys.
Jak juz zaczynasz o dziecku myslec to moze juz czas?ciezko podjac taka decyzje bo czas nigdy nie jest dobry na taka zmiane.
Mysle ze nie bedziesz zalowac jak zajdziesz szybko,a kiedys mozesz zalowac ze szybciej nie sprobowalas.:)

Właśnie tego się obawiam, że teraz wolałabym jeszcze trochę skupić się na życiu zawodowym, zaczynam kolejne studia, podyplomowe z SI i to nie jest najlepszy czas. Z drugiej strony, boję się, że jak ten "dobry czas" nadejdzie, to może nic z tego nie wyjść.
 
reklama
Lekarka powiedziała, że nie powinnam mieć problemów, ale bardziej zaniepokoił ją wyciek z piersi. Prawdopodobnie mam hiperprolaktynemię, zaleciła jeszcze badania.

Któraś z Was o tym słyszała?
 
reklama
Do góry