reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torbiele na nerce płodu

Amagie

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
20 Listopad 2020
Postów
64
Czy któraś z Was miała taki przypadek, że jeszcze w ciąży przed porodem wykryto torbiele na nerce u dzidziusia?

Jeśli tak, to jak to jak duże były, czy jest szansa że po porodzie się wchłoną i czy mogą być czymś groźnym?

Lekarz na ostatnim usg w 38 tyg ciąży znalazł 4 torbiele o wielkości około 8mm na lewej nerce u mojego maluszka. Martwię się tym bardzo i chciałabym dowiedzieć się więcej...
 
reklama
U mojego synka wykryto w nerkach "liczne, drobne torbiele" na ostatniej wizycie w 32 tc. Lekarz powiedział, że mam się nimi nie przejmować, bo po porodzie powinny zniknąć. Ponoć to u chłopców jest częstym zjawiskiem.
 
U mojego synka wykryto torbiel. Po porodzie tez byla widoczna na usg. Jak byliśmy po skonczonym 10 m na kontroli, to lekarz stwierdzil ze jej juz niewidzi.
 
U mojego synka wykryto w nerkach "liczne, drobne torbiele" na ostatniej wizycie w 32 tc. Lekarz powiedział, że mam się nimi nie przejmować, bo po porodzie powinny zniknąć. Ponoć to u chłopców jest częstym zjawiskiem.
Dzień dobry,
czy w przypadku Pani dziecka torbiele się wchłonęły?
Mam podobnie i strasznie się martwię.
 
U mojego synka wykryto w nerkach "liczne, drobne torbiele" na ostatniej wizycie w 32 tc. Lekarz powiedział, że mam się nimi nie przejmować, bo po porodzie powinny zniknąć. Ponoć to u chłopców jest częstym zjawiskiem.
Dzień dobry,
czy w przypadku Pani dziecka tarbiele zniknęły? Mam podobną sytuację i strasznie się martwię.
Pozdrawiam.
 
Dzień dobry,
czy w przypadku Pani dziecka tarbiele zniknęły? Mam podobną sytuację i strasznie się martwię.
Pozdrawiam.
Tak. Około 3 miesiąca syn miał USG jamy brzusznej i przy okazji sprawdzono nerki. Wszystko jest w porządku ;) To ponoć częstą "przypadłość" chłopców w życiu płodowym.
 
Bardzo dziękuję za odpowiedź, jestem w 33 tygodniu ciąży i u nas wyszły "liczne torbiele na obu nerkach", czekam na wizytę i bardzo się martwię. U nas też będzie synek.
Czy w Pani przypadku też torbiele dotyczyły obu nerek?
Będę wdzięczna za odpowiedź.
Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.
 
Bardzo dziękuję za odpowiedź, jestem w 33 tygodniu ciąży i u nas wyszły "liczne torbiele na obu nerkach", czekam na wizytę i bardzo się martwię. U nas też będzie synek.
Czy w Pani przypadku też torbiele dotyczyły obu nerek?
Będę wdzięczna za odpowiedź.
Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.
 
reklama
Bardzo dziękuję za odpowiedź, jestem w 33 tygodniu ciąży i u nas wyszły "liczne torbiele na obu nerkach", czekam na wizytę i bardzo się martwię. U nas też będzie synek.
Czy w Pani przypadku też torbiele dotyczyły obu nerek?
Będę wdzięczna za odpowiedź.
Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.
Tak były na obu. Mi też lekarz mówil o licznych torbielach.
 
Do góry