reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torbiele splotu naczyniowego

Paulasc

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
19 Grudzień 2018
Postów
42
Witam.
Czy ktoś spotkał się u swojego dziecka z torbielami splotu naczyniowego?
Co powiedzieli lekarze, jak to się u was rozwiązało?
 
reklama
U nas trobielka wyszła na badaniu prenatalnym. Do końca ciąży się wchłonęła. Torbieli splotu naczyniowego są niegroźne i nie mają wpływu na rozwój dziecka, jeśli oczywiście nie współistnieją inne anomalie (wtedy zalecana jest szersza diagnostyka). Torbiele zwykle wchłaniają się jeszcze podczas ciąży.
 
U mojego dziecka wyszły dwie w 19tc. Jedna 1,2 cmx5. 6mm druga 5mm. W 21tc miałam kontrolę i się okazało że ta 5mm się wchloneła a ta duża zmniejszyła się do 3mm. Też się wystraszyłam jak zobaczyłam, ale lekarz uspokajał. Wszystko inne było dobrze. Kolejną wizytę mam na początku stycznia i mam nadzieję, że już będzie dobrze.
 
Andzia08, daj znać ja mam wizyte 9 stycznia, a badania polowkowe 24 stycznia. Mam nadzieje, ze torbielki sie do tego czasu wchlona.
 
U mojego dziecka wyszły dwie w 19tc. Jedna 1,2 cmx5. 6mm druga 5mm. W 21tc miałam kontrolę i się okazało że ta 5mm się wchloneła a ta duża zmniejszyła się do 3mm. Też się wystraszyłam jak zobaczyłam, ale lekarz uspokajał. Wszystko inne było dobrze. Kolejną wizytę mam na początku stycznia i mam nadzieję, że już będzie dobrze.
I jak?
U nas sie Wchlonely w 19 tc
 
Do góry