reklama

Torbiele w piersiach

Temat na forum 'Zdrowa mama' rozpoczęty przez Nocka, 18 Wrzesień 2007.

1. Monika Lecka

Monika Lecka zaciekawiona:)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  2. OlekP-Z

OlekP-Z Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej! Nie mogę sie pochwalić dużą wiedzą na temat torbile! Poza tym, że Go mam! USG wykryło torbiel z wyciekiem na 5 mm! we średę idę na Mammografię! Boję się..........

3. reklama
  4. MINIURKA00

MINIURKA00 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja mam torbiel na prawej piersi ma 2,5cm mam miec to usuniete przy narkozie strasznie sie boje ze to nie torbiel tylko rak. Ale w srode ide do onkologa nie wiem co mi powie strasznie sie boje

5. iiizis

iiizis Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    dziewczyny, bądźcie dobrej myśli. nie można panikować skoro jeszcze nic złego sie nie dzieje!

6. pooka

pooka Mama marcowa 2007

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Miniurka, jak już zostało napisane nieznaczny procent torbieli to rak.
    Jestem obciążona genetycznie (zdiagnozowany gen odpowiadający za raka piersi i jajnika), mam 80% szansy na raka i w 2001 wykryłam torbiel, troche mnie jedna pani onkolog przestraszyła, poszłam na zabieg w znieczuleniu miejscowym na stół operacyjny, okazało się że zmiana niezłośliwa, zwykła torbielka a strachu się najadłam... więc nie martw się na zapas i głowa do góry :-)

7. mama Zuzi

mama Zuzi Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam wszystkich trafiłam tutaj poniewaz szukałam czegoś o chorobach piersi ostatnio jedna dosyc mi dokucza i musze wybrac sie na usg (strasznie sie boje ze bedzie cos nie tak:-() ale Wasze wypowiedzi mnie uspokoiły a szczególnie ta ze"to co boli nie jest grozne:happy:" dziekuje - mama Zuzi

8. royanna

royanna Szczesliwa mamusia :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witajcie!
    Ja dzis bylam na usg piersi, poniewaz od 2 miesiecy pobolewa mnie lewa piers i pacha. Okazuje sie, ze w lewej piersi mam torbiel 4mm(ale nie od tego mnie boli, raczej od wezlow chlonnych)a w prawej piersi 8mm. Troche mnie to martwi, ale glownie dlatego, ze do lekarza ide dopiero po 6stycznia(teraz ma urlop) a ja chcialabym juz "pracowac"nad powiekszeniem rodzinki, a nie bardzo wiem, czy mi wolno....Czy najpierw nie musze wyleczyc torbieli...Kurcze, wszystkie mje plany ulegaja zmianie.

9. joe alex

joe alex Mamusia Tomka i Piotrusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja jestem prawie w identycznej sytuacji. Nieco ponad 3 lata temu wykryłam sobie zgrubienie, okazało się na szczęście niegroźne.
    Zaszłam w ciążę, i nadal było bez zmian. Dopiero, kiedy byłam w ciąży z drugim maleństwem, tuż pod pierwszym guzkiem pojawił mi się następny.
    Boję się trochę iść do onkologa... Zwlekam z tym z miesiąca na miesiąc... W końcu jednak trzeba się będzie zmobilizować:sorry2:.

10. reklama
  11. anus35

anus35 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Cześć dziewczyny!Byłam na badaniu piersi i okazało się żę mam torbiele,czy to coś poważnego?czekam na wiadomośc

12. Madmax

Madmax Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witam
    Masz problem z Torbielami ,Miesniakami darmowa porada od 9.00 do 14.00 tel 0503495495

Poleć forum