reklama

TORECAN czopki przeciwwymiotne

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez musli_3, 3 Wrzesień 2014.

1. musli_3

musli_3 Zaangażowana w BB

Hej Dziewczyny, czy któraś z Was stosowała te, lub inne leki przeciwwymiotne w ciąży? Pogrzebałam coś w necie i znalazłam trochę informacji o tym leku. Podobno skuteczny i stosunkowo bezpieczny. Idę do gina w przyszłym tygodniu i jeśli wymioty będą utrzymywać się z taką częstotliwością jak teraz to będę go błagać o jakiś środek :(

2. Dorcia

Dorcia Fanka BB :)

A próbowałaś mammarin ???

3. reklama
  4. musli_3

jeszcze nie, chcę najpierw skonsultować z lekarzem. Póki co się zastanawiam czy którejś z Was pomogły jakieś leki. A ten mammarin dobry? Stosowałaś?

5. Dorcia

Dorcia Fanka BB :)

Ja miałam meeega mdłości z wymiotami ... mammarin stosowałam i mnie pomógł ( kupisz bez recepty )!!! Torecan są czopki i tabletki ... kupiłam tabsy ale przestraszyłam się po przeczytaniu ulotki i nie zażyłam ! Wymioty ustąpiły w 11 tc a mdłości zdarzają się do dzisiaj ( ale baaardzo rzadko )
    Torecan to lek często przepisywany przez ginekologów ... sporo znajomych brało go z różnym skutkiem !

Dopóki nie sprawdzisz sama na sobie - nie dowiesz się !

Pozdrawiam i życzę spokojnej ciąży !!!

P.S. Stosowałam też opaskę na rękę akupresurową ... ale kicha jedna wielka :-(

6. musli_3

Dzięki Dorcia. Zauważyłam dziś na stronie mojego gina, że jutro zwolnił się termin wizyty i się od razu zapisałam, nie będę czekać do poniedziałku. Jutro z nim pogadam na ten temat, może ukróci moje męki. Pozdrawiam i również spokojnej ciąży życzę :)

Poleć forum