reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
Nie wiem jak jest obecnie ale jak byłam 2 lata temu to dla dziecka ubranka miały wszystkie swoje a pieluchy to pierwszego dnia mogą dać i trzeba przywieźć swoje na cały czas.
A w którym miejscu Gronowa mieszkasz bo ja tam chodziłam do ZSR kiedyś.
 
ja jak byłam z Tomem to dawali pieluszki, chusteczki nawilżone trzeba było miec swoje, ciuszki dali szpitalne bo byłam totalnie nieprzytomna po cesarce a nie chciały mi w torbie grzebać, potem ubrałam w swoje, jak już byłam na chodzie, więcej nie pamiętam
Kumpela rodziła 3 miesiące temu u musiała dla siebie mieć podkłady poporodowe bo nie dawali
 
cześć dziewczyny!Co żadna tu dawno nie zaglądała.Piszcie co u Was.
Ja ostatnio spotkałam luuuzną-choć nie byłam pewna czy to ona.Jej synek chodzi do przedszkola tam gdzie mój ale są w innych grupach.Mój już poznał Alana.
I wpadłam na malinkę w Bumarze.
 
Witam wszystkie mamusie z Torunia, mam do Was pytanie, jestem z Gdyni, ale w przyszlym tygodniu jade do Torunia pomoc babci opiekowac sie moim chorym dziadkiem, dziadek lezy, trzeba wszystko przy nim robic, jade tam z 15 miesiecznym synkiem, jestem w drugiej ciazy i czuje, ze ze wszystkim sobie nie dam rady.
Synkowi bedzie lepiej z innymi dziecmi w jakims klubie malucha/zlobku. To lepsze niz siedzenie w domu, a Bruno jest bardzo towarzyski wiec pewnie bedzie szczesliwy.

Mam wielka prosbe, prosze podpowiedzcie gdzie sa jakies takie miejsca w okolicy Rubinkowa? Czy jest szansa aby dziecko uczesczalo tam przez dwa tygodnie?

Z gory dziekuje i przesylam pozdrowienia.

Bede bardzo wdzieczna.
 
A może orientuje się ktoś z was czy w Toruniu są takie miejsca do zabaw dla dzieci (maluchów: 1rok wzwyż) gdzie dziecko może pobawić się z innym, ewentualnie jakieś zajęcia wpływające pozytywnie na rozwój dziecka?
 
Bajkowe niedziele w Restauracji Pick 1 - ul. Przedzamcze 5 obok Zamku Krzyżackiego na miejscu dawnej Restauracji "Zamkowa"
296_img2_ef40c5538a96fe05cade0ef093937c4e.jpg
Od 22.07 do 9.09 w godzinach 12.00-16.00
gry, zabawy, konkursy :)

 
reklama
ja co prawda nie jestem z Torunia, ale mieszkam bardzo blisko, poza tym kilka lat tu mieszkałam, więc się podczepię. Poza tym w Toruniu chodzę do lekarza i tu chciałabym urodzić. Pozdrawiam kobitki z piernikowego miasta
 
Do góry