reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Nie chciałabym z nerwami chodzić przed każdą wizytą lub tez po dla tego chciałabym mieć już na oku jakiegoś normalnego lekarza co by konsekwentne podchodził do swojej pracy ale nie był bezczelny:p Moze przetestuje juz teraz gdzie przyjmuje Pani Modrzewska a gdzie Mizarewicz?
 
reklama
Dr Mizarewicz też przyjmuje na Świętopełka, ale tylko we wt od 8:00 do 13:00. A dr Modrzewska w pon.sr i czw. od 8:00 do 13:00, a we wt.od 14:00 do 18:00. Oni współpracują ze sobą tzn. usg pacjentkom dr Modrzewskiej robi dr Mizarewicz; kiedy jedno z nich ma urlop, pacjentki w ciąży "przejmuje" a ten czas drugie.
Wiem,że są różne opinie o dr Modrzewskiej, ale mi osobiście ona pasuje: jest bardzo konkretna, odpowiada na każde pytanie jasno, potrafi wytłumaczyć. Ja chodzę do niej kilka lat i widzę ile ciężarnych przychodzi. Gdyby była "taka czy owaka" chyba nie chodziło by do niej tyle kobitek w ciąży.

edit. W czasie mojej pierwszej ciąży dr Modrzewska też miała urlop,ale uprzedziła mnie o nim, dała nr tel.do siebie i skierowanie do szpitala na ktg na dzień, w którym przypadał termin porodu.
 
Ostatnia edycja:
Ciuchutko tutaj..
Znacie może jakieś miejsca z zajęciami dla dwulatków? Myślę raczej o takich zajęciach z muzyką gdzie będzie towarzystwo innych dzieci, zabawa, wiecie przyjemne z pożytecznym. :)

Chciałabym z Olką gdzieś się zapisać bo ona tak lubi towarzystwo innych i myślę, że mogłoby się jej to spodobać :)
 
Hej :-) ja obie ciaze prowadzilam u Mizarewicza, na Swietopelka na NFZ, nie wiem czy sie cos zmienilo bo ostatnio bylam w styczniu na wizycie, ale przyjmowal praktycznie codziennie a nie tylko we wtorek jak napisala Evka:tak:
bylam z niego zadowolona, a co do Chelmzy z tego co wiem maja juz nowy sprzet ratujacy zycie noworodkom
 
Dobrze wiedzieć o takich rzeczach:)
Japaneczka ja również słyszałam o Cafe bajarce, ja nawet na balet chciałam tam pójść z moją córcia. Ale od września zapisuje ja do szkoły tańca. Byłam ostatnio się zorientować co i jak i jak zobaczyłam te dzieciaczki jak tańczą to sama bym tam na parkiet wskoczyła:p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry