reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruńskie Aktywne Mamy.

reklama
Mam dwa terminy do wyboru.
Termin I -

środa, 28.07.2010, od 17-tej

Termin II

sobota 31.07 2010, do wyboru godziny od 10.00 lub 10.30

Proszę o informacje który termin Wam bardziej pasuje.
W czwartek na podstawie większości głosów zostanie wybrany jeden z nich.


 
Kurcze mi bardziej środa o 17 pasuje, bo o 10, 10.30 to mój maly zasypia na godzinkę, ale może go przeciagnę zajmie sie zabawą i nie bedzie tak źle.
 
Cześć,
Jeśli można się jeszcze do Was dopisać na spotkanie to się piszę,
byłabym z maluchem 15 miesięcy.Mi bardziej pasuje środa (w sobote mam wesele) Pozdrawiam i do zobaczenia.
 
Ostatnia edycja:
Bestyja czy zależy wam na frekwencji ??? bo mogę to w gronie moich znajomych troszkę rozreklamować :) czy wystarczy ta ilość która się do tej pory zgłosiła ?
 
reklama
Zależy nam by się zebrało 10 osób dorosłych, wiec zabieraj znajomych tylko niech się przez AktywneMamy.pl zapisują :tak:
 
Do góry