reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruńskie Aktywne Mamy.

Bestyja :P

Administrator
Dołączył(a)
21 Wrzesień 2004
Postów
1 979
Witajcie,
wspólnie z naszym partnerem portalem aktywnemamy.pl , organizujemy projekt mający ułatwić mamom z rodzinami, spotykanie się z koleżankami z forum podczas których można będzie dowiadywać się interesujących i pożytecznych rzeczy.

Chcielibyśmy by każde spotkanie miało temat Was interesujący. Za udział nie płacicie, nikt nie będzie też zmuszał was do zakupu czegokolwiek.

Zapisywać można się poprzez portal aktywnemamy.pl
Tam też będą pojawiały się informacje o spotkaniach.

W tym wątku zaś czekamy na wasze sugestie i informacje czy będziecie z dziećmi ( w jakim wieku ) i mężami ( wiek męża nie jest konieczny ;-) )

Na dzień dzisiejszy chcielibyśmy wam zaproponować kilka rodzajów warsztatów z których wybierzemy jedno i ustalimy ( mam nadzieję najdogodniejszy dla większości) termin spotkania.
Ważne jest czy większość z was pracuje czy jest na macierzyńskim/wychowawczym ?

Warsztaty dla rodziców trwają 3h dzieci bawią się 4h wspólnie z animatorami.
Miejsce CafeBajarka.

Oto proponowane tematy warsztatów:

1) Świat uczuć dziecka :

Prowadząca spotkanie psycholog pomoże w odkryciu złożoności uczuć dziecka , radzenia sobie z jego emocjami poprzez zabawę czy odpowiednią rozmowę.


2) Spotkanie z psychologiem , temat spotkania "Pomocna pochwała i zachęta"
czyli jak mądrze chwalić nasze pociechy by ich nie rozpieścić a pomóc zbudować poczucie własnej wartości.

3) "Jak przygotować dziecko na pojawienie się rodzeństwa"
Pojawienie się małego dziecka może być czasem zarówno pięknym jak i trudnym. Jak przygotować małego człowieka do roli starszego brata czy siostry.
zapraszam do wypowiadania się .
 
reklama
Witam! Ja chętnie wziełabym udzial w takich warsztatach tym bardziej, że miejsce spotkania miałabym koło bloku :) Temat jaki by mnie interesował to Świat uczuc dziecka.
 
Witam! Ja chętnie wziełabym udzial w takich warsztatach tym bardziej, że miejsce spotkania miałabym koło bloku :) Temat jaki by mnie interesował to Świat uczuc dziecka.
witam ja tez chetna na spotkanie i 1 temat, bylabymz synkiem w wieku 6,5 miesiaca, z moim facetem (nie mezem) ,
 
Ostatnia edycja:
I ja się dopiszę - z 7 miesięcznym synkiem bez faceta ;-)
Temat 1 mi najbardziej odpowiada :tak:
 
Ja też byłabym chętna tylko czy moja Nelcia nie jest jeszcze za mała? Ma 5 tygodni.
Jeżeli już to jestem albo za popołudniem w tygodniu albo za weekendem.
I co do tematów to pierwszy jest bardzo interesujący.
 
Ostatnia edycja:
To od mamy zależy czy uznaje,ze dziecko jest jeszcze za małe. Decyzja jest Twoja ale np na spotkaniu warszawskim była mam z 3 tygodniowym maluszkiem :-)
 
Ja tez będę z synkiem beez męża. A co do terminu to mi pasuje w tygodniu przed południem lub popołudniu.
 
ja też jestem chętna, ale mam 8 tygodniowego synka i raczej z nim bym musiała przyjść, ale jak Lencja chce iść z Kornelcią to i ja dam radę:-D dla mnie nie ma większego znaczenia kiedy i o której jeśli można przyjść z takim Malcem, a jeśli miłabym być bez niego to popołudniowe godziny musiałyby być:tak:
 
reklama
To w takim razie spróbuję ustalić termin na popołudnie pod koniec przyszłego tygodnia lub na początku kolejnego.
 
Do góry