reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trądzik, HELP!

Tymczasowa28

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Kwiecień 2021
Postów
298
Hej dziewczyny. Od mniej więcej 3 miesięcy stan mojej buzi bardzo się pogorszył - trądzik na brodzie, tłusta cera, No po prostu to jakaś masakra. Nie zmieniałam w ostatnim czasie nic jeśli chodzi o moja higienę. Pracuje z domu, wiec prawie w ogóle się nie maluje. Staram się jeść dobrze i pic dużo wody, aaa skóra tak mi się odwdzięcza ... macie jakieś sposoby na wypryski w 2 fazie cyklu? Pomocy ....🙏
 
reklama
Dobry dermatolog.
U mnie się sprawdza olejek z nasion dzikiej róży na co dzień po myciu, a na jakieś krostki punktowo olejek z drzewa herbacianego. Uwielbiam olejki i lubię je stosować. Do mycia możesz spróbować ze szczotką soniczna. Skóra po niej jest gladsza i jakby lepiej oczyszczona
 
Ja polecam maśc na bazie drzewa sandałowego dla mnie rewelacja. Nie pamietam nazwy postaram się znaleźć w necie ale w aptece będą wiedzieć
 
Skąd ja to znam..trądzik był dla mnie prawdziwym utrapieniem. Na całe szczęście udało mi się wygrać tą nierówną walkę z pomocą kuracji laserowej, którą robiłam w Krakowie, a dokładniej w vesunie. Z pomocą lasera udało mi się również usunąć blizny potrądzikowe i nie ma po nich śladu. Z resztą tutaj możecie sobie o tym poczytać: www.usuwanie-blizn-rozstepow.pl . Nie ukrywam, że gdy blizny zniknęły, to poczułam ulgę.
 
Do góry