reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trądzik niemowlecy czy skaza białkowa?

Suprise87

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Luty 2019
Postów
2 443
Witam! Syn ma 16 dni i ostatnio pojawił się u niego straszny trądzik i kaszka, najwięcej na czole i policzkach... pojedyncze krostki pojawiły się także na ciele. Czy któraś z Was miala ten problem? Pasuje mi to na trądzik niemowlęcy... Jak go jednak rozróżnić od skazy białkowej?
Jutro chcemy się umówić do lekarza...
 
reklama
Jesli jest skaza białkowa to najczęściej sa tez objawy ze strony układu pokarmowego, czyli np niepokojące kupy bardzo wodniste itd. taka informacje dostałam od lekarza.
Twoj dzidziuś jest jeszcze bardzo malutki, nie wiem czy u 2tygodniowego mogą byc juz objawy alergiczne.
 
Obstawiam trądzik plus potówki bo teraz upały. Skaza to raczej suche plamy, czerwone (tak było u nas) plus (choć nie zawsze) objawy w kupce.
 
Dziewczyny czy to trądzik niemowlęcy?
Jest to tylko na całej twarzy, najwiecej na policzkach.
Jeśli trądzik, borykała się któraś z tym problemem?
 
Ostatnia edycja:
U mojego syna skaza bialkowa objawiala siw cismieniuchom na wloskach..oraz rankami czerwonymi za uszkami..na zgieciu łokci i za kolankami
Oraz przesuszona miejscami...takie maly obszary zaczerwiwnionej i wyraznie suchej skory...nie mial żadnej wysypki
 
reklama
reklama
Do góry