reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trądzik noworodkowy

Tusia5058

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Luty 2019
Postów
40
Witam, u mojego 5 tygodniowego syna nasilil się trądzik, wyspana buzia i zeszło na klatkę piersiową. Karmię tylko piersią.a dworze zdecydowanie zanikają. Jak długo to trwało u Waszych dzieci, jak tego się pozbyć.? Dziecko wygląda strasznie. Jutro mamy wizytę u lekarza, ale dobrze jest posłuchać doświadczonych mam.
 
reklama
Mój syn miał do ok 3m. Z czasem coraz mniej. Bo to sprawa hormonalna. Ubieralam lekko, temperatura w domu nizsza, delikatna kąpiel nie za ciepła w samej wodzie lub krochmalu. Żadnego natluszczania.
 
Mój syn miał do ok 3m. Z czasem coraz mniej. Bo to sprawa hormonalna. Ubieralam lekko, temperatura w domu nizsza, delikatna kąpiel nie za ciepła w samej wodzie lub krochmalu. Żadnego natluszczania.
Kąpię go w krochmalu, na twarzy zrobiła mu się taka skorupa. Wygląda strasznie
 
A moze zjadlas cos co moglo go uczulic jednak?
Już prawie nic nie jem. Bułka, ryż indyk kawa inka. Tak dzisiaj wygląda. Jak płacze to jest tego więcej, na dworze trochę przygasaja. Dzisiaj jedziemy do innego pediatry.
 

Załączniki

  • Screenshot_20190218-102138.png
    Screenshot_20190218-102138.png
    129,2 KB · Wyświetleń: 1 697
Już prawie nic nie jem. Bułka, ryż indyk kawa inka. Tak dzisiaj wygląda. Jak płacze to jest tego więcej, na dworze trochę przygasaja. Dzisiaj jedziemy do innego pediatry.
Ojej,to faktycznie mocno.. a moze to azs lub łzs,moja miala na poczatku tradzik to tak delikatnie na buzi.. :/ a tu az strupy sie tworza :/
 
Ojej,to faktycznie mocno.. a moze to azs lub łzs,moja miala na poczatku tradzik to tak delikatnie na buzi.. :/ a tu az strupy sie tworza :/
U nas też na początku było kilka krost, tydzień później trochę się pogorszylo a w tamtym tygodniu aż tak mu się zrobiło, a dotego na klatce piersiowej mu się pojawiło, krosty z bialymi czubkami.
 
reklama

Podobne tematy

U
Odpowiedzi
25
Wyświetleń
36 tys
Do góry