reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

trampki ortopedyczne????

kilolek

podwójna listopadowa mama
Dołączył(a)
24 Marzec 2007
Postów
11 197
Witam!
Mam problem z kupieniem bucików dla synka. Ma 3,5 roku i problem z nózkami. Od pośladka do kolana prawej nogi ma dość wiotkie mięśnie, a od kolanka do paluskzów z kolei mieśnie się skracają. Problem jest, ze tak powiem elastyczny. Kiedy Kubuś przez dluższy czas siiedzi w domu i pilnuje go by siadał po turecku sytuacja się poprawia ale wiadomo w przedszkolu nikt aż tak go nie pilnuje więc problem się nasila. Długo chodziliśmy na rehabilitacje i ćwiczyliśmy w domu, ale dziecko odmawia wspólpracy i stawia opór. Ortopeda zalecil zaprzestac rehabilitacji, bo przestala mieć sens. Zamiast tego kazał kupić odpowiednie obuwie. W domu i po przedszkolu mamy kapcie daniela teg typu http://www.sklep-buciki.pl/sklep/product_info.php?products_id=1368
lekarz kazął kupić buty firmy nemo lub memo - ja nie dosłysząlam dkładnie a nie przypuszczalam,z ę istnieją 2 firmy o podobnych nazwach i teraz nie wiem czy jest róznica w butach tych firm?
Mam tez problem z kupieniem butów na cieplejsze dni czyli coś zamiast tenisówek czy trampek. Tak naprawdę nie wiem czego szukac i gdzie.
A czy kapcioszki profilakttyczne takie jak te z linka moga tez spełniac funckę sandalków na dwor?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry