reklama

Trampolina dla 3 latka, czy nie bardzo??

Temat na forum 'Trzylatki' rozpoczęty przez Bimbambom25, 8 Grudzień 2012.

1. Bimbambom25

Bimbambom25 Aktywna w BB

Czy dla dziecka trzyletniego dobrym pomysłem na nieco ogrodowej aktywności latem byłaby trampolina dmuchana? W sklepie ogrodosfera mają takie różne trampolinki dla dzieci, tylko nie wiem, czy dla takiego maluszka to aby na pewno byłaby bezpieczne i "okej" rozrywka?
    Wiecie... żeby mama tez nieco odpoczęła, a maluch pohopsał.

2. Justys84

Justys84 Fanka BB :)

moj synus 3 latka dopiero bedzie miec w marcu ale rozwazamy kupno trampoliny tylko,ze normalnej nie dmuchanej nie wiem jak inne dzieci ale mojemu bardzo sie podoba skakanie i gdzie poszlismy a byla trampolina tam caly czas skakal tak ze uwazam,ze jest to ok i niczemu nie grozi tylko,ze wiadomo z umiarem i z ostroznoscia gdy sa dzieci starsze razem z nim

3. reklama
  4. Aneta_85

Aneta_85 Fanka BB :)

Ja bym jednak zainwestowała w zwykłą trampolinę. A 3-letni brzdąc jak najbardziej może się nieźle wychasać na takiej. Sama planuję zakup takiej, jak Fifi będzie miał 3 lata (a że w lipcu urodzony to jak znalazł na urodziny). Koszt zabójczy, bo chcemy kupić trochę większą i z siatką, ale za to będzie na lata.

5. justi82

justi82 Kubusiowa mama

My posiadamy trampolinę, do tej pory synek bardziej biegał po niej niż skakał. Mamy zwykłą. Natomiast każdy ortopeda powie że to bardzo zły pomysł. Kuzynka była ze swoją córką u ortopedy, ponieważ mała - 3 latka, utykała na jedną nóżkę i podejrzewali że to skutek trampoliny. Ortopeda wręcz na nich krzyczał, że tak małe dziecko nie powinno skakać. Koleżanki synek w tym roku złamał nóżkę na trampolinie. Tak że trzeba bardzo uważać podczas zabaw.

6. styna26

styna26 Fanka BB :)

Moja córka ma 19 miesięcy i u opiekunki skacze na trampolinie uwielbia to, jak byłam u znajomych co mają dużą trampolinę to też miała radochę. Wiadomo na dużej skakałyśmy we dwie ale na małej sama skacze.

7. anineczka

anineczka królowa mrówek :P

Jak dla mnie te trampoliny z linku są mało atrakcyjne,dla moich dzieci również były by na chwilę.Chociaż na odpoczynek dla mamy nadaję się dobrze,bo jest bezpieczna.No i jest tania.
    Mieliśmy zwykłą trampolinę,chłopaki ją kochali,ale musi być takowa bardzo dobrze zabezpieczona,siatka i osłona dla sprężyn to podstawa.
    No i nie da się odpocząć przy niej,trzeba mieć dzieci na oku.U nas na szczęście nic się przydarzyło,trampolinę oddaliśmy znajomym bo nas czekała przeprowadzka i tatuś obiecał nową na nowym domu,tak więc na wakacje na bank kupimy takową.
    10ft Outdoor Garden Trampoline with Accessories Safety Enclosure Smyths Top Online UK Toystore

8. Kiulik

Kiulik Fanka BB :)

Trampolina ok, ale taka normalna i nie jakaś duza. wystarczy mała...byłam niedawno na szkoleniu Integracji sensorycznej i własnie takie trampoliny (między innymi) na pewno pomagają jeśli dzieciak ma tego typu zaburzenia, albo po prostu ma za duzo energii:) Poza tym to na pewno fajna atrakcja nie zaleznie od pory roku.

9. BabyBest_eu

BabyBest_eu Zaciekawiona BB

A może kupić coś z czym dziecko mogłoby poszaleć na podwórku. Myślę tu np o hulajnodze. Teraz są hulajnogi tworzone z myślą o najmłodszych dzieci. Tak hulajnoga jest lekka, solidnie wykonana, idealna dla początkujących. Myślę, że taki prezent na pewno by się jej spodobał.

10. reklama
  11. Grace Kelly

Grace Kelly Początkująca w BB

Uważam , że to dobry pomysł na pewno nie znudzi mu się zbyt szybko a i spedzi chętniej czas na dworze no i w mojej opinii jest to raczej bezpieczne ponieważ takie trampoliny sa odp zabezpieczone. (wiem bo sama przetestowalam) i polecam! Na pewno sama ja polubisz :-)

12. olgaq

olgaq Zaciekawiona BB

Jak dla mnie, to trochę za wcześnie...

Poleć forum