reklama

trampolina do ogrodu

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez marysiowska, 20 Kwiecień 2015.

1. marysiowska

marysiowska Początkująca w BB

hej wszystkim:) moj synek ma w czerwcu urodziny, ale juz teraz zaczal ‘subtelnie’ przebakiwac co by chcial dostac, tzn chodzi za mna dzien w dzien i prosi o trampoline. oczywiscie to ma byc niespodzianka wiec na razie mu mowie ze nie ma mowy itd.
    czy ktos z was kupowal kiedys trampoline? ile miejsca na nia potrzebuje w ogrodku? chcialabym taka na kilkoro dzieci zeby synek mogl sie na niej bawic z kolegami, a nie jednoosobowa

2. happybeti

happybeti show must go on...

My mamy taką wielką- ale kupiłam używaną :tak:.
    Średnica to jakieś 4 metry .
    Generalnie- im większa, tym lepsza, no, ale musisz brać pod uwagę , ile przestrzeni w ogrodzie możesz na nią poświęcić.

A fajny pomysł zobaczyłam u niani , u której raz była moja córka - tam trampolina była położona na ziemi , nad wykopanym dołem. Bezpiecznie- bo dziecko nie spadnie i nie przesłania ogrodu :tak:

3. reklama
  4. marysiowska

4 metry to wydaje mi sie strasznie duzo, wolałabym chyba jednak cos mniejszego, boje sie ze nie zmiesci mi sie az taka w ogrodzie:) jesli macie jakies konkrety do polecenia to bede wdzieczna za propozycje
    dobrze rozumiem ten pomysl ze trampolina jets jak jakby na poziomie gruntu? brzmi ciekawie, no i jesli faktycznie jest bezpieczniej dzieki temu to tym bardziej sie nad tym zastanowie:) twoim dzieciaczkom nie znudzila sie po miesiacu? boje sie troche czy po jednym sezonie nie pojdzie w odstawke.

5. Ania_ABCfitness

Ania_ABCfitness Zaciekawiona BB

Jeśli szukasz trampoliny, na której swobodnie może bawić się kilkoro maluchów na raz, to mogę polecić model Sapphire 12FT o średnicy 365 cm, rozmiarowo można przyrównać ją np. do Fiata Panda :) Przed zakupem upewnij się, czy taka wielkość będzie odpowiednia do twojego ogrodu, pamiętaj że trampolina powinna zostać rozłożona na płaskim i stabilnym podłożu.

6. marysiowska

oo, badzo dziekuje za propozycje, zaraz sobie zerkne. a czy na takiej trampolinie moga tez skakac dorosli..?;>

7. Ania_ABCfitness

Ania_ABCfitness Zaciekawiona BB

Maksymalna waga użytkowników to 150 kilogramów, więc nic nie stoi na przeszkodzie żeby z trampoliny korzystały również osoby dorosłe :)

8. BajkoweUbranka_pl

BajkoweUbranka_pl Fanka BB :)

Myślę,że na lato jest to bardzo fajne rozwiązanie i zabawka do ogrodu,trzeba tylko pilnować dzieci bo czasem ponosi je fantazja i mogą zwyczajnie spaść. Poszukaj w sklepach internetowych z zabawkami,tam na pewno znajdziesz dobrą trampolinę.

9. sekosrv

sekosrv Zaciekawiona BB

Polecam te z ikei. Są bardzo bezpieczne.

10. reklama
  11. BajkoweUbranka_pl

BajkoweUbranka_pl Fanka BB :)

A te w sklepach internetowych nie są bezpieczne? Moim zdaniem jak najbardziej tak,wystarczy że wybierzesz ten odpowiedni model i nie ma się czego obawiać,teraz naprawdę są bardzo fajne promocje.

12. Anulek01

Anulek01 Aktywna w BB

My mamy o średnicy 312 cm i jest w sam raz, kilkoro dzieci moze spokojnie fikać ;) 4metrowa była by za duza wg mnie
    Kilku znajomych ma 260cm i jak wejdzie kilkoro dzieci to miejsca jest mało, ale nasza już jest ok i spokojnie wystarczy,

Poleć forum