reklama

trampoliny dla dzieci

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez rabarbar, 4 Marzec 2010.

1. rabarbar

rabarbar Fanka BB :)

Jakie jest wasze zdanie na temat trampolin?? Myślicie, że jest to dobry sposób na to, żeby dzieci się wyskakały wy brykały?? Moim zdaniem taki sprzęt to fajna sprawa, szczególnie dla dzieci, które mają mnóstwo energii.
    A jakie jest wasze zdanie??
    A może jest ktoś, kto posiada taki sprzęt w swoim domu albo ogrodzie ??
    Jeśli tak to może napiszecie, czy warto było kupić taką trampolinę?

2. Muminka

Muminka Podwojna mamusia

Oj warto!!!! He he nawet im wieksza tym lepsza! Majac dzialke kupilismy Filipowi taka mala. Okolo 1,5 m i niby sie dziciaki bawily ale to niebylo to gdyz w parku jest ogromna i chcieli taka. Kupilismy wiec taka duza! Ha ha ha nietylko dzieci ale i dorosli mieli niezly ubaw! Niestety dzialka sprzedana przed rokiem i trampoliny juz niema. W ogrodku przed domem niemoglismy jej postawic bo sie sasiedzi burzyli...

3. reklama
  4. Joaśka

Joaśka Jagodowa mama Polki

My kupowaliśmy batut do mieszkania.
    Ja szczerze polecam :)
    Średnica 1m, ale jak na mieszkanie to wystarcza.
    A skaczą wszyscy ;p

5. rabarbar

rabarbar Fanka BB :)

hahahaha też sobie pomyślałam o tym, że trampolina może być świetną zabawą nie tylko dla dzieciaków;) Po tym, jak zobaczyłam ten filmik Filmy - TRAMPOLINA.ORG – Portal o Trampolinach. to stwierdziłam, że sama bardzo chętnie bym sobie poskakała. Tylko się boję, że kondycja mi nie pozwoli na to, żeby skakać zbyt długo.
    Ale wiecie co jeszcze mi przyszło do głowy to może być dobry sposób na to, żeby się razem z dziećmi. Bo chyba się ktoś tutaj się zastanawiał nad tym, jak można spędzać czas ze swoimi pociechami;)

6. Mery

Mery zakręcona pozytywnie

Oj ja szczerze polecam trampolinę tylko z siatką zabezpieczającą i żeby siatka obtaczała powierzchnie do skakania a nie całą trampolinę chodzi mi o to zeby sprężyny były za siatką takżeby nie było możliwości naskoku na sprężynę gdyż kuzynka ma taką trampoline i u nich skoki skończyły się rozwaloną nogą.
    Ja mam trampolinkę teraz będzie 3 sezon już córa nie moze sie doczekać kiedy ja rozłożymy mamy taką ze średnicą 2,44m i jest wystarczająca ja skacze razem z dwiema córeczkami. Można przyjemnie spędzic czas z dziećmi i brzuszka trochę zgubić szczerze polecam

7. solina

solina Zaangażowana w BB

Ojej :) trampolina to coś pięknego :) każde dziecko chce trampolinę :) chociaż jak już kupować to większą :) bezpieczniejsze są :)

Poleć forum