reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Transfer 2 zarodków...jakie szanse na ciąże ?

reklama

Linda123

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Maj 2020
Postów
42
Nie jestem po, ale wspieram z całego serca i cudownej zdrowej ciąży życzę. :*

Na logikę, szanse większe, ale nie robili badań, dlaczego poprzednie ciąże się nie utrzymały? Może jakaś infekcja, problemy z hormonami, wiem, że dziewczyny po stratach biorą heparyne.
Hej, ja raczkuje w in vitro, będę miała kolejną stymulację, korona trochę pokrzyżował plany.
Jestem po dwóch stymulacjach, dwie komórki zamrożone, niestety po stymulacji mam mało pęcherzyków i lekarz doradził aby zanim " zrobimy" zarodki trochę komórek uzbierać. Widzę, że jesteście weterankami może jakaś porada dla początkujących.
 

izka12

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
11 Lipiec 2020
Postów
141
Witam, trafiłam na Wasz temat dotyczący podania dwóch zarodkow. Jestem po sześciu transferach po jednym zarodku. Lekarka teraz planuje podać dwa. Nie wiemy w czym leży problem implantacji zarodków. Za pierwszym razem się udało ale zarodek przeżył tylko 7 tygodni. Późniejsze bez efektu. Wyniki badań z mojej strony wszystkie ok. U męża słabsze nasienie. Czy ktoras miała podobnie i może podzielić się swoimi doświadczeniami?
 

Linda123

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Maj 2020
Postów
42
Niestety jeszcze nie mam doświadczenia z transferami, wydaje mi się że lekarz znając twoją historię powinien wiedzieć najlepiej.
 
Do góry