reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Transfer 2 zarodków...jakie szanse na ciąże ?

reklama
Nie jestem po, ale wspieram z całego serca i cudownej zdrowej ciąży życzę. :*

Na logikę, szanse większe, ale nie robili badań, dlaczego poprzednie ciąże się nie utrzymały? Może jakaś infekcja, problemy z hormonami, wiem, że dziewczyny po stratach biorą heparyne.
Hej, ja raczkuje w in vitro, będę miała kolejną stymulację, korona trochę pokrzyżował plany.
Jestem po dwóch stymulacjach, dwie komórki zamrożone, niestety po stymulacji mam mało pęcherzyków i lekarz doradził aby zanim " zrobimy" zarodki trochę komórek uzbierać. Widzę, że jesteście weterankami może jakaś porada dla początkujących.
 
Witam, trafiłam na Wasz temat dotyczący podania dwóch zarodkow. Jestem po sześciu transferach po jednym zarodku. Lekarka teraz planuje podać dwa. Nie wiemy w czym leży problem implantacji zarodków. Za pierwszym razem się udało ale zarodek przeżył tylko 7 tygodni. Późniejsze bez efektu. Wyniki badań z mojej strony wszystkie ok. U męża słabsze nasienie. Czy ktoras miała podobnie i może podzielić się swoimi doświadczeniami?
 
Niestety jeszcze nie mam doświadczenia z transferami, wydaje mi się że lekarz znając twoją historię powinien wiedzieć najlepiej.
 
Do góry