reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Transfer i betaHcg

Fionka500

Aktywna w BB
Dołączył(a)
25 Styczeń 2021
Postów
87
Witajcie
Mam pytanie jestem 6dpt i nie wytrzymalam zrobilam bete wynik to 0.23 to chyba za maly prawda i dodam ze boli mnie od wczoraj podbrzusze tak jak na@
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie
Mam pytanie jestem 6dpt i nie wytrzymalam zrobilam bete wynik to 0.23 to chyba za maly prawda
Czemu za mały ? Jeśli nie przejmowałaś jakiś zastrzyków typu pregnyl to beta może ładnie rosnąć. Czasem jednak zdarzają się ciąże biochemiczne. Mi beta potrafiła urosnąć do 100 a później spaść -,-
 
Czemu za mały ? Jeśli nie przejmowałaś jakiś zastrzyków typu pregnyl to beta może ładnie rosnąć. Czasem jednak zdarzają się ciąże biochemiczne. Mi beta potrafiła urosnąć do 100 a później spaść -,-
Czyli sie nie martwic? Bo juz sie troche zalamalam a moj lekarz nie odbiera
 
6 dni po to jednak trochę za szybko. Moim zdaniem to jeszcze nic nie znaczy.
A jakiej wielkości zarodki miałaś podawane? Jak blastocysty to beta w 10 dniu, a w innych przypadkach dopiero 12 lub 14 dzień. Moim zdaniem się za bardzo pospieszyłaś.
 
Bo wynik 0.23 to kojarzy mi sie z niepowodzeniem
a ilu dniowe zarodki miałaś transferowane? Jeśli blastki 5-dniowe to referencyjnie dobrze byłoby żeby w 6 dpt była beta dwycyfrowa (10 i wyżej); aaalllleee ciąża to nie matematyka i wcale jeszcze nie musi oznaczać to niepowodzenia. Dopiero 10 dpt rozstrzygnie i beta po 48h od niego.
 
6 dni po to jednak trochę za szybko. Moim zdaniem to jeszcze nic nie znaczy.
A jakiej wielkości zarodki miałaś podawane? Jak blastocysty to beta w 10 dniu, a w innych przypadkach dopiero 12 lub 14 dzień. Moim zdaniem się za bardzo pospieszyłaś.
5dniowy zarodek byl podany
 
reklama

Załączniki

  • Screenshot_20200915-170445.jpg
    Screenshot_20200915-170445.jpg
    149,9 KB · Wyświetleń: 8 401
Do góry