reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trochę się boję

Katerina1985

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Wrzesień 2017
Postów
722
Witam. Jestem w 11 tygodniu ciąży. W nocy obudziłam się na wznak z uciskiem na brzuchu - ciężka kołdra. Przewróciłam się na bok i spałam dalej, ale czy przez ten ucisk nic się maleństwu nie stało? To moja pierwsza ciąża i bardzo panikuje.
 
reklama
Rozwiązanie
Oj tam oj tam Zapomniałyście jak to było sama jak czytałam niektóre fora i artykuły w internecie to miałam prawie ataki paniki i mogłam mieć 10 tysięcy różnych schorzeń.
Kołdra nie zaszkodzi na tym etapie nawet spanie na brzuchu tez nie zaszkodzi jak się boisz i masz przez to nie spać kup sobie poduszkę dla kobiet w ciąży potem ci się przyda na kręgosłup z dużym brzuchem a teraz będziesz spała na boku
Najlepszą metoda jest unikanie czytania głupot :)
oj prawda :)
Witam. Jestem w 11 tygodniu ciąży. W nocy obudziłam się na wznak z uciskiem na brzuchu - ciężka kołdra. Przewróciłam się na bok i spałam dalej, ale czy przez ten ucisk nic się maleństwu nie stało? To moja pierwsza ciąża i bardzo panikuje.
Możesz nawet spać na brzuchu oczywiście dopóki Ci będzie wygodnie ;). Gratulacje :)
 
Ja dlugo spalan na brzuchu dopoki mi nie przeszkadzal potem roznie staralam sie na boku ale spalam jak mi było wygodnie na tym i na tym plus czasem na plecach.
A zima jak ubierzesz grubsza kurtkę ?:)
 
reklama
Oj tam oj tam Zapomniałyście jak to było sama jak czytałam niektóre fora i artykuły w internecie to miałam prawie ataki paniki i mogłam mieć 10 tysięcy różnych schorzeń.
Kołdra nie zaszkodzi na tym etapie nawet spanie na brzuchu tez nie zaszkodzi jak się boisz i masz przez to nie spać kup sobie poduszkę dla kobiet w ciąży potem ci się przyda na kręgosłup z dużym brzuchem a teraz będziesz spała na boku
Najlepszą metoda jest unikanie czytania głupot :)
 
Oj tam oj tam Zapomniałyście jak to było sama jak czytałam niektóre fora i artykuły w internecie to miałam prawie ataki paniki i mogłam mieć 10 tysięcy różnych schorzeń.
Kołdra nie zaszkodzi na tym etapie nawet spanie na brzuchu tez nie zaszkodzi jak się boisz i masz przez to nie spać kup sobie poduszkę dla kobiet w ciąży potem ci się przyda na kręgosłup z dużym brzuchem a teraz będziesz spała na boku
Najlepszą metoda jest unikanie czytania głupot :)
oj prawda :)
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry