reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trochę starsi uczniowie

ależ Ci pannica rośnie
mleczko mamusi jej sluży :tak:

ja jestem przygotowana na ewentualność rozwodu
i tak nic to w moim życiu nie zmieni
moje życie to moje dzieci
 
reklama
Basiu ja trzymam kciuki za Wasza rodzinkę, super że dzieciaki to twoje życie, ale może jednak coś ta sytuacja zmieni w waszym zyciu i oby na lepsze ;-)
Konrad dostał się do Gimnazium do klasy z rozszeżonym angielskim, Wiktor chodzi właśnie drugi tydzień na półkolonie. Świadectwa chłopców całkiem oki były bo Konrad wybrnął i miał tylko dwie 3 (historia i religia) reszta 4 i 5. U Wiktora była opisówka :)
 
Paulina miała trzy 3 angielski,historia i wf
Bartek na szczęście żadnej 1 :tak:

moje dzieci jadą 17 lipca nad morze na 2 tyg do Ustki
 
Super Ustka ;-)
choc ja osobiście wole bardziej Władysławowo i półwysep helski, ale nie ma jak morze no i odpoczniesz sobie troszkę od najstarszych :-)
U nas Konrad nie jedzie na kolonie bo nie nosi okularów w szkole i na dworze:wściekła/y: my razem chyba tez raczej nigdzie nie pojedziemy bo robimy kuchnie... a ona bardzoooooooooooo droga:-( ale za to efekt końcowy będzie super :-D
ale za to Wiktor prawdopodobnie z ojcem i jego żoną jadą do USA na 2tygodnie-troche sie obawiam ale chyba jednak sie zgodzę:zawstydzona/y:
 
Jeździli ale nie tak daleko... i tu sie trochę obawiam, a że tatusiek ma tam rodzinkę oby nie wpadł na pomysł emigracja!
 
Ten pan ma różne głupie pomysły:-( ale cały czas myślę na ten temat taka okazja może już Wiktorkowi się nie powtórzyć a Ameryka to piękny kraj do zwiedzania... sama bym tam pojechała...bo kiedyś tam byłam... chyba umowie się z ojcem wiktora i powiem o moich obawach zobaczę jak on zareaguje...
 
reklama
pewnie nie :-D moja prrzyjaciółka mi podpowiedziała że mam zrobic poreczenie majątkowe hihi a ż eon łasy na kase szczególnie dla mnie to na pewno choćby miał mi dac 1zł to tego nie zrobi i wróci hihihi
 
Do góry