reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trochę starsi uczniowie

reklama
Stary wiktorka ściemniał że chce małego do USA wziąć pojedzie z żonką a Wiktorowi nadal nie podpisał zgody na paszport:-(
a oto nasze maleństwo zdjecie z wczoraj :)
 
palant nie ojciec
narobił dziecku ochoty i co i lipa
a Wiktor cieszył sie już że z nimi pojedzie ?

a córa śliczna :tak::-)
 
Basiu na temat wyjazdu z Wiktorkiem nie rozmawiałam bo sama nie wiedzialam co bedzie i jak.... całe szczęscie bo jak zwykle ściemniała a po to aby mieć wytłumaczenie bo wg wyroku sadu on w tym czasie powinien byc u niego na wakacjach a nie bedzie bo tatus sobie wakacje bez niego zaplanowal!!!

A corcia oczko w głowie wszystkich cudowna :) piękniejsza niz na zdjęciach :)
własnie szukam noclegu dla nas w okolicach Kłdzka :) chcemy maly wypadzik z dziecmi zrobic na 2 tyg ale nikt nie chce niemowlaka...:-( nie poddaje sie ;-)
 
Jak tam przed nowym rokiem szkolnym ?
mam stracha przed tym gimnazjum troche
tyle nowych przedmiotów i dwa języki
no nie wiem jak ona sobie poradzi
 
basiu nasz dzieciaki sa jeszcze na wakacjach u lepszych rodziców hihiih
z allegro czekamy na ostatnie podręczniki bo już zapłacone i zamówione kupowaliśmy używane ale i tak strasznie drogie były...
 
reklama
Do góry