reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trochę starsi uczniowie

Basiu ja zaglądam ;-) my mamy zapierz.... Wiktor przygotowuje sie do Komunii:baffled: do tego karate i kółko matematyczne... Konrada olalam... wiem ze to niehumanitarne ale sie poddalam... nie mam siły na niego!
 
reklama
o to masz mały kociołek widzę

a moja Paulina kocha gimnazjum :-D wraca ze szkoły i zaraz by do niej spowrotem biegła :cool2:
szkoda tylko że to nie ma nic wspólnego z nauką :-p ale i tak nie jest źle

Bartek już mnie doprowadza do białej gorącxki z odrabianiem lekcji
no poprostu ja nie mam do niego cier[lowości
pisze tak ze potem sam nie potrafi się rozczytać :baffled:

pokaż malutką :-)

a KONRADEM niech się mąż zajmie !
 
basiu mała jest cudowna... śpi od 21 do 7 pozniej cyc i spi dalej do 10 pożniej cyc i odrobina jabłuszka lub marchewki spacerek, a ok.15,30 drzemka do 17, znowu cyc kąpile i cycowanie i idziemy spać znowu hihih wszytko jak w zegarku :-D
 
takie dzieci to można mieć :cool2:

ja też nie narzekam :tak:chociaz Kuba ma juz rok to dalej ma dwie drzemki i też przesypia całą nocke więc podobnie mam luzik :-)
jeszcze żyby mniej chorował :sorry2:
 
reklama
Do góry