reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

troche starsze dziecko- jaką szkołę wybrać

Dołączył(a)
23 Sierpień 2012
Postów
13
Co sądzicie o prywatnych szkołach? Mój starszy synek za rok zacznie podstawówkę, a ja cały czas zastanawiam się gdzie go posłać. Myślałam o szkole prywatnej, albo dwujęzycznej np. o Szkole Europejskiej przy Tuszyńskiej w Łodzi. Z jednej strony wiem, że poziom nauczania jest tam wyższy i Mateusz na pewno nauczy się szybko języka, jednak czy takie szkoły nie psują dzieci? proszę o Wasze opinie:)
 
reklama
Ja znam 2 dziewczyny które tą szkołę kończyły ale lata temu. Natomiast obie bardzo fajne i na pewno szkoła ich nie zepsuła. nie ulega jednak wątpliwości, że bardzo ważne są wartości wyniesione z domu.
 
osobiście chodziłam przez dwa lata do szkoły prywatnej i rodzice zdecydowali o przeniesieniu mniej z niej do szkoły państwowej ponieważ byłam ponoć "nie do ujechania", nie mniej jednak było to 20 lat temu:) znam kilka osób po szkołach prywatnych i jak to wszędzie bywa, część z nich jest "normalnych" a część "popsutych", nie ma na to reguły, faktycznie najważniejsze są reguły wyniesione z domu:) mój syn jutro po raz pierwszy idzie do prywatnego żłobka i również troszke się martwie aby nie wyrósł z niego mały snobek:) czas pokaże:)
 
Ja zawsze uważałam, że szkoła prywatna psuje dziecko, jednak po kontakcie z taką szkołą zmieniłam zdanie. Wszystko zależy od rodzica. Polecam się przejść na Tuszyńską i samemu przekonać.
 
Do góry