reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trochę z innej beczki :) imiona

reklama
I jak tam? Pozmieniało się coś? :D
U nas zwrot i będzie Pola :D

0d1ylqxwwck2sz1j.png
 
Ja jeszcze nie wiem jaka płać. Na poprzednim USG wyszło, że prawdopodobnie chłopak, tak na 80%, bo strasznie się wiercił i ciężko było uchwycić. Na tym z 6 grudnia ginekolog miał potwierdzić, że to chłopiec, ale gówniarz niedobry się zasłonił pępowiną i jeszcze sobie tą pępowinę ręką trzymał. Uznałam więc, że Bąbel chce być niespodzianką, takim prezentem na Zajączka, więc może nie będę chciała znać płci aż do porodu (większość rzeczy i tak już mam i to do koloru do wyboru, choć większość neutralnych, wózek też chcę neutralny, łóżeczko białe, pościel szara lub czerwona, tak więc bez znaczenia jest płeć).
Imiona jednak są już wybrane, ku uciesze lub niezadowoleniu gawiedzi (jak ja to mówię).
Dziewczynka będzie: Amanda Krystyna
Chłopiec będzie: Hektor Krystian.
 
Mnie podoba się jeszcze Julian i Cyprian, ale mąż kręci nosem. Młody za to wymyślił, że braciszek będzie Natan (jak bohater gry Nathan Dreyk, młody jest fanem). A mój synuś też ma oryginalne imię - Klaudiusz. Żadnego innego nie znam i pasuje do niego wyśmienicie.
Gabriela i Mela też piękne.
Ja znam dwóch Klaudiuszów, ale już dorosłych i też brałam to imię pod uwagę, podobnie jak Korneliusza, Kornela, Gracjana, Seweryna, Sergiusza, Iwana... Jednak klamka już zapadła i już nawet nie szukam jakie imiona jeszcze są. Jak ja to mówię - Imię już wybrane, wszystko postanowione i reklamacji nie uwzględniam.
 
Do góry