reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trochę z innej beczki :) imiona

Dziękuję bardzo. A Twoje dzieciaczki jak mają na imię.?

p19ucsqvyg9mlpha.png
Jaś (myślałam, że będzie jedyny a tu akurat się rok później moda na Jasie, Stasie i Antki zrobiła), Blanke i Melanie :)

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jaś też mi się podoba ale właśnie mnóstwo Jasiów u nas i teraz Wojtusiów. Blanka i Melania podobają mi się. Pierwsza corka miała być albo Blanka, Julita no ale zdecydowaliśmy o Gabrieli (i nie żałuję [emoji4])

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Ja na Ksawerych mam alergię, pełno ich u nas. Czemu z tymi męskimi tak ciężko....

Mam tak że imię kojarzy mi wie z poznaną, pewnie większości. A jakoś z facetami mimo że się zwykle kumplowalam mam problem z imieniem.

Napisane na HTC One_E8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas Ksawerego nie ma żadnego, Rafała też nie (znam starszych Rafałów to fajni faceci). Mi się podoba Paweł no ale za dużo ich u nas no i mój nie chce (bo tak ma na imię).

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Mnie podoba się jeszcze Julian i Cyprian, ale mąż kręci nosem. Młody za to wymyślił, że braciszek będzie Natan (jak bohater gry Nathan Dreyk, młody jest fanem). A mój synuś też ma oryginalne imię - Klaudiusz. Żadnego innego nie znam i pasuje do niego wyśmienicie.
Gabriela i Mela też piękne.
 
Tzn mogę bo kto mi zabroni, ale... Sąsiad z którym się nie lubię akurat tak dał na imię corce,a mojej ulicy są tylko trzy domy więc za dużo grzybków w barszczu i nie chce żeby mi się z nimi kojarzyło. Niby nic, a jednak to mnie powstrzymuje.

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mnie podoba się jeszcze Julian i Cyprian, ale mąż kręci nosem. Młody za to wymyślił, że braciszek będzie Natan (jak bohater gry Nathan Dreyk, młody jest fanem). A mój synuś też ma oryginalne imię - Klaudiusz. Żadnego innego nie znam i pasuje do niego wyśmienicie.
Gabriela i Mela też piękne.

Czyżby Uncharted? [emoji1]



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry