reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Troche zabawy

komedia :-D:-D:-D, nie znoszę horrorów, pewnie mnie tu co niektóre z Was zlinczują, ale horrory są dla mnie beznadziejnie głupie, nie widzę sensu oglądania takich filmów. Choć widziałam kilka to zawsze śmiałam się do rozpuku jak wszyscy inni mieli dreszcz na plecach. No nie lubię i już. Wybaczycie??;-):-p:-D
angielski czy francuski??
 
reklama
angielski boco mnie łaczy z francuskim to to ze marzy mi sie wycieczka do Paryża ;-)

styczeń czy grudzień?
 
dziewczynka - moja Gosia najukochańsza :-D, a jakby druga była dziewczynka to będzie suuuuper!!!! jak chłopczyk ...też fajnie

sanki czy gruszka (pupolot :-D)??
 
sanki - bardziej wielofunkcyjne. mozna zjezdzac z gorki, podczepic sie pod kulig, zmusic meza, zeby pociagnal :tak:

na obcasie czy na plaskim?
 
plastic is fantastic;-):-D:tak: , gorzej jak trzeba debet spłacać;-)

niski przystojniak czy wysoki brzydal;-) ??
 
reklama
Do góry