reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trojaczki

jestem mamusia rocznych trojaczkow :) bardzo spodobalo mi sie to forum. mam nadzieje ze uzyskam tu duzo cennych informacji :)
 
reklama
witAM CIE droga papapajka:))
chciałabym sie z toba podzielic moja nowina ze równiez bede mama trojaczków z daty wpisu wynika ze juz napewno jestes po szcesliwym rozwiazaniu lecz moze zajrzysz jeszcze na forum i mi odpisesz:)) jestem tym wszystkim tak samo przerazona a zarazem sczesliwa teraz jestem w 9 tc jesli mozesz to dopisz mi na ta wiadomosc bede wdzieczna za rady od tak szcesliwej juz kobiety pozdrawiam serdecznie
 
witam cie droga papapajka:))
chciałabym sie z toba podzielic moja nowina ze równiez bede mama trojaczków z daty wpisu wynika ze juz napewno jestes po szcesliwym rozwiazaniu lecz moze zajrzysz jeszcze na forum i mi odpisesz:)) jestem tym wszystkim tak samo przerazona a zarazem sczesliwa teraz jestem w 9 tc jesli mozesz to dopisz mi na ta wiadomosc bede wdzieczna za rady od tak szcesliwej juz kobiety pozdrawiam serdecznie

gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)
 
witAM CIE droga papapajka:))
chciałabym sie z toba podzielic moja nowina ze równiez bede mama trojaczków z daty wpisu wynika ze juz napewno jestes po szcesliwym rozwiazaniu lecz moze zajrzysz jeszcze na forum i mi odpisesz:)) jestem tym wszystkim tak samo przerazona a zarazem sczesliwa teraz jestem w 9 tc jesli mozesz to dopisz mi na ta wiadomosc bede wdzieczna za rady od tak szcesliwej juz kobiety pozdrawiam serdecznie

Gratulacje!!!
 
Witam, czy jeszcze ktoś zagląda na to forum? Ja również będę mamą trojaczków. Obecnie jestem w 23 tygodniu ciąży. więc jeszcze troszkę przede mną. Prosiłabym o jakieś porady, wskazówki. Również Za niedługi czas zacznę kompletować wyprawkę plus wszystkie potrzebne rzeczy dla dzieci. Jeśli ktoś ma na sprzedanie wszystko co jest potrzebne proszę o kontakt. Może być na gg 17854851
 
reklama
Do góry