reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trojaczki

Już jestem po polowkowych.
Nasze maluszki ważą
320g
265g
280g
Ten najcięższy to oczywiście chłopak :)
Mieszczą się w normie i ogólnie wszystko dobrze na ten moment :) no poza drobna wada. U synka jest dodatkowy malutki paluszek na kciuku.wiecej będzie można powiedzieć po porodzie. Ogólnie ostatnio łapie mnie jakiś ciążowy baby blues bo obsesyjnie myślę o przedwcześnie porodzie, odliczam dni do bezpiecznej granicy przezywalnosci dzieci i boję się że nawet z pomocą rodziny nie ogarnę trójki dzieci
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kimmy super ze z maluchami wszystko dobrze. Bać się że nie ogarniesz będziesz się do końca ciąży, a później jak się urodzą jak każda mama staniesz na wysokości zadania :). O przedwczesnym porodzie nawet nie myśl, mi lekarz tłumaczył że jeżeli natura zdecydowała o ciąży mnogiej, to znaczy że organizm gotowy. Dbaj o siebie i prowadź prawdziwie oszczędzając tryb życia i będzie spokojnie mijał tydzień za tygodniem :). Powodzenia, dużo osób trzyma kciuki za ciebie i za monie89, że względu na rodzaj ciąży jesteście wyjątkowe :).
 
Kimmu super że do tej pory jest ok. Daj czasem znać bo trzymamy mocno kciuki za Was!

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, u mnie tez wszystko w porzadku. Teraz bylam na jeden dzien w szpitalu (22.05) zeby mogli wszystko pomierzyc. Potwierdzila sie ciaza dwukosmowkowa dwuowodniowa. Lekarz powiedzial ze bardzo rzadka ciąża ale na razie wszystko jest ok i zeby sie nie martwic. U nas bedzie 3 chłopaków. Wazyli od 365 do 395 g. Rowno rosna, ruchliwi sa takze sie ciesze. 7 czerwca znowu mam isc na taki jeden dzien do szpitala.
I juz pomalutku zaczynam myslec o wyprawce
Pozdrawiam was gorąco
 
Też Was podczytuję i zaciskam kciuki! Cieszę się, że jest dobrze :) Pozdrawiam serdecznie!!
 
Zamazana gratulacje ☺. Pewnie niezły szok był że trójka. Pięcioro dzieci to napewno będzie niezłe wyzwanie. Spokojnej i nudnej ciąży życzę ☺.
 
reklama
Ja po ostatniej wizycie w szpitalu dostalam skierowanie na oddzial w 27 tygodniu (6 lipca) i lezenie juz do porodu. A kiedy poród..... Wyjdzie "w praniu" - zalezy jak z chlopcami bedzie. Mam nadzieje ze posiedza w brzuchu jak najdluzej.
A jak u was dziewczyny
 
Do góry