reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trombofilia wrodzona

cześć dziewczyny. chciałabym się podpiąć pod wątek.
jestem po poronieniu w 7tc. Zrobiłam badania na trombofilie wrodzoną i wyniki są następujące.
Wizytę u ginekologa mam dopiero w marcu. Czekam na termin do hematologa.
Czy powinnam to jeszcze skonsultować z jakimś lekarzem? Czy powinnam przyjmować folik? Jakieś specjalne suplementy?

Bardzo proszę o poradę :(
Capture.JPG
 
reklama
cześć dziewczyny. chciałabym się podpiąć pod wątek.
jestem po poronieniu w 7tc. Zrobiłam badania na trombofilie wrodzoną i wyniki są następujące.
Wizytę u ginekologa mam dopiero w marcu. Czekam na termin do hematologa.
Czy powinnam to jeszcze skonsultować z jakimś lekarzem? Czy powinnam przyjmować folik? Jakieś specjalne suplementy?

Bardzo proszę o poradę :(
Zobacz załącznik 1610796
A przyjmujesz teraz jakies witaminy, czy odstawiłas?
 
Ja miałam takie same wyniki co autorka posta. Nawet chyba w tym samym laboratorium. Zrobiłam je po 2 poronieniach. Po tym zrobiłam wszystkie badania krwi z czego wyszło że nie mam trombofilii tylko jestem w grupie ryzyka, za to moja krew była za gęsta i do 25tc miałam brać Acard. Teraz jestem w 28tc i wszystko przebiega prawidłowo
 
cześć dziewczyny. chciałabym się podpiąć pod wątek.
jestem po poronieniu w 7tc. Zrobiłam badania na trombofilie wrodzoną i wyniki są następujące.
Wizytę u ginekologa mam dopiero w marcu. Czekam na termin do hematologa.
Czy powinnam to jeszcze skonsultować z jakimś lekarzem? Czy powinnam przyjmować folik? Jakieś specjalne suplementy?

Bardzo proszę o poradę :(
Zobacz załącznik 1610796
U mnie identyczne wyniki.
Choć w pierwsza ciążę zaszłam bez problemu i nie było żadnych problemów z utrzymaniem. Później 2 poronienia i badania. 4 ciąża od 2 kresek na heparyny, acardzie kwas ( acidum folicum richter) wit dla kobiet w ciąży i leki na stałe ( euthurox).
Nie robiłam innych badań prócz tych na trombofilię.

Przed ciąża brałam folik.
 
reklama
Do góry