reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trombofilia

Karolina1408

Początkująca w BB
Dołączył(a)
13 Październik 2022
Postów
21
Czesc dziewczyny wlasnie dostalam wynik na trombofilie.czy przy takim wyniku mam jakies szanse na donosznie ciazy. Czy kolejne starania nie sa złudne.
 

Załączniki

  • 20221201_145225.jpg
    20221201_145225.jpg
    104,5 KB · Wyświetleń: 202
reklama
W sumie na forum chyba widziałam jeden wynik, w którym wszystko wyszło prawidłowe :)
Masz wszystko heterozygotyczne, a jest to zdecydowanie lepsza opcja niż homozygotyczne.

Masz za sobą poronienia czy nie możesz zajść w ciążę?
 
To przy tych mutacjach na pewno warto zbadać poziom homocysteiny, kwasu foliowego i wit. B12.

PAI1 i V Leiden wskazuje na możliwość wystąpienia powikłań zakrzepowo-zatorowych. Tutaj lekarz powinien podjąć decyzję czy wskazane byłoby przyjmowanie acardu i/lub heparyny.
 
reklama
Czesc dziewczyny wlasnie dostalam wynik na trombofilie.czy przy takim wyniku mam jakies szanse na donosznie ciazy. Czy kolejne starania nie sa złudne.
Ja mam MTHFR i Pai heterozygoty 🙂jedno poronienie i syna 4,5 miesiąca (zaszłam w ciążę dopiero na acardzie i do 35 tyg. Ciąży acard 🙂). Trzymam kciuki 😘 tak jak dziewczyny piszą, konsultacja lekarzem, czy tylko acard, czy heparyna też i działaj
 
Do góry