reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Troszeczkę rozrywki :D

reklama
Ja zamierzam pracować w weekendy w szkole prywatnej, od września przyszłego roku i tez obawiam się zostawić dzidzię z Maćkiem:-) znając jego zdolności może mi pokrzyzowac plany wychowawcze:-D
 


dlatego wlaśnie z kumpelką kochamy place zabaw dla dzieci...zawsze coś się dzieje

picture9982.jpg
 
Ja zamierzam pracować w weekendy w szkole prywatnej, od września przyszłego roku i tez obawiam się zostawić dzidzię z Maćkiem:-) znając jego zdolności może mi pokrzyzowac plany wychowawcze:-D

nie no żartuję, tego to się mniej obawaim, bo dzieciak pewnie isę bedzie super bawic, ale boję isę, ze np. zapomni nakarmić, albo coś równie fajnego:eek:;-):-D
 
To widzę że jak dzidziuś podrośnie nie będzie musiał dwa razy mamusi prosić żeby iść na plac zabaw:-DSuper focia:tak::-)

gorzej jak będą mieli te same ulubione zabawki na placu i mama się będzie bawiła, a nie dziecko :-).
Do niedawna miałam przymus pohustania na każdej mijanej huśtawce, ale ostatnio jakięs je małe robią i się z tyłkiem nie mieszczę (bo to że tyłek urósł to oczywiście odpada) i mi przeszło:-)
 
gorzej jak będą mieli te same ulubione zabawki na placu i mama się będzie bawiła, a nie dziecko :-).
Do niedawna miałam przymus pohustania na każdej mijanej huśtawce, ale ostatnio jakięs je małe robią i się z tyłkiem nie mieszczę (bo to że tyłek urósł to oczywiście odpada) i mi przeszło:-)
To będziemy mamusie nawracać:-D żeby dziecko miało coś uciechy:-D
 
Haha muszę to też pokazać mojemu :-p:-p jakby było gdyby mnie nie było :-p



[video=youtube;AYEy6NA9PsI]http://www.youtube.com/watch?v=AYEy6NA9PsI[/video]

Jakby którejś się podobało i chciałaby posłuchać w tą brzydką sobotę :-p
My z synusiem się wczoraj bujaliśmy w klubie do tego hehehe
 
reklama
Do góry