reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kiedyś niewielu ekspertów wierzyło, że małe dzieci mogą doświadczać depresji lub lęku. latach 90. stało się jasne, że depresji i lęku mogą doświadczać nawet trzylatki. Jednak u wielu dzieci objawy depresji objawiają się w pozornie niepowiązany sposób, na przykład agresją, zaburzeniami odżywania lub nadpobudliwością. Zapraszam cię na bezpłatny live. 2. marca o 15:30 Wpadaj na YT albo oglądaj na FB

reklama

Troszkę lektury

eg16

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Czerwiec 2005
Postów
1 787
Miasto
Śląsk
reklama

eg16

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Czerwiec 2005
Postów
1 787
Miasto
Śląsk
To jest stronka tych kosmetyków które mi reklamowano  :) na zajęciach : www.skarbmatki.pl
Wart uwagi jest olejek na ciemieniuszkę, nie spotkałam się z nim w żadnej innej ofercie firm kosmetycznych.
A to stronka producenta pięknej pościeli dziecięcej:  www.gluck.pl
 

karolinna

grudzień 05,wrzesień 08
Dołączył(a)
15 Lipiec 2005
Postów
4 797
Miasto
Katowice
wg wszystkich kalkulatorów ciąży wychodzi mi termin na 28 listopada, a na tej stronce http://www.bajbus.pl/index.phtml?ids=ciaza&kat=czyjuz&tmt=kalnar że 23 listopada,ale dzika rozbieżność :)

tutaj http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/0,55280,2089903.html oprócz obliczenia dnia porodu kalkulator wylicza prawdopodobny dzień poczęcia,u mnie 5 marzec a to była sobota,więc to bardzo prawdopodobne :D ale nie zgadza mi się tutaj tydzień ciąży,mam 25 a tu pisze że 24.denerwują mnie takie rozbieżności na różnych stronach .

a tu wszystko co dotyczy dzieciaczka w jego pierwszym roku życia http://www.dzieckook.pl/
 
reklama
Do góry