reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trudna sztuka karmienia piersią

a mnie bolą sutki ale sie nie poddam ooooo nie !

mam na nich strupki ale zaciskam zęby i karmię i chyba jestem masochistką, bo i tak jestem szczęśliwa ;D
smaruje je bepantenem i odoszę wrażenie, że mniej po nim bolą
dzisiaj zrobiły mi sie troche twarde piersi, chyba lepsza dostawa mleczka nadeszła :D
 
reklama
jak moje cycki zaczely produkowac mleko (2 dni po porodzie) to byly twarde jak kamienie i bolaly gorzej niz porod:)i jak zaczelismy sciagac pokarm to po godzinie byla cala butelka. Ale to tylko jeden dzien trwalo. Potem bylo ok :)wstawalismy z mezem co 3 godziny zeby sciagac pokarm, zeby maly mial co jesc:)
 
a ja w końcu nie kupiłam laktatora
jestem ciekawa co sie wydaży w najbliższych dniach z moimi fabryczkami
może wcale nie będzie potrzebny...
 
reklama
Wczoraj w filmie usłyszałam taki tekst, że najpierw dziecko ssie pierś matki, ale potem to już doi ojca ;D ;D ;D

Melanie to w końcu nie używasz tych nakładek na sutki?
 
Do góry