reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trudna sztuka karmienia piersią

Anik tak własnie robię
smaruję Bepanthenem i zaciskam zęby jak karmię
ale jakby sie lekko polepszało, więc jestem dobrej myśli
dzieki za pomoc :)
 
reklama
chcialam dzis zrobic pozytek z laktatora, ale nic mi nie leci ;(
mam laktator aventu, robie wszystko wg instrukcji,
po wycisnieciu palcami mam mleko, ale laktator jakos nie ciagnie
telefon do poloznej z poradni laktacyjnej nie odpowiada, a ja w niedziele potrzebuje butle na wyjscie

 
LUDZIE !!! pomóżcie Ineczce !!!!

Ja gadałam o laktaorze, że go kupię ale w końcu go nie mam - hmm... narazie nie kupuję...
Ineczka świetny zielony kapturek ;D na fotce w galerii ;D
 
No tak, ja tez kupiłam laktator z aventu, niestety jedyne co mi sie przydało, to buteleczki, które były w komplecie :-[
Ineczka miałam dokładnie ta sama sytuacje co Ty: pompowałam, pompowałam a tu ni w ząb nic nie leciało, ledwie kropelka.
I jedynie udawało mi sie recznie cokolwiek odciagać, masowałam i sama sobie odciagałam pokarm.
Nie wiem, jednym kobietkom super słuzył ten laktator a innym wogole, nie mam pojecia od czego to zalezy.
Mysle, ze mogłabys wypróbowac elektryczny... w nim mozna regulowac siłe odciągania, moze jest potrzebna większa niż w ręcznych laktatorach..
Powodzenia!! :) :)
 
Ineczka ja mam laktator aventu i jestem z niego bardzo zadowolona. Podstawowa zasada to trzeba go dobrze złożyć tam jest taki kapture który należy odpowiedno włożyć - bo jak włożysz źle to pompuje ale nic nie leci. Trzeba dobrze przystawic do piersi aby powietrze się nie dostawało i kilka razy szybko zassać potem chwilę poczekać i pompować dalej. Trochę czasu mija zanim on się rozkręci - ale potem wszystko leci dość sprawnie. Co jakiś czas trzeba przerywać pompowanie i przystawiać laktator troszkę w inaczej aby wszystkie kanaliki mógł objąć. U mnie ta metoda się sprawdza mam nadzieję, że i u Ciebie będzie działała.
Powodzenia.
 
Ja miałam ręczny Aventu (pożyczony) - ani kropli nim nie wyciągnęłam. Dopiero elektryczny mi pomógł. Może to kwestia kształtu piersi???

pozdr
 
Ja w sumie rzadko używam laktatora może ze dwa razy dopiero ale jak odciągałam to nie miałam problemu tylko strasznie ręce bolą :p a mam ręczny właśnie Medeli........
 
ja mam laktator z aventu ale zagubiła mi sie ta gumka co jest w srodku i teraz nie wiem gdzie moge dostac tak gumke bo bez niej nie działa
 
reklama
poszukaj na allegro
wydaje mi się,że kiedyś coś takiego widziałam
spróbuj...
może uda się Tobie kupić na osobnej aukcji, bez dodatkowych części ::)
 
Do góry