reklama

Lutóweczki 2011;)

Mamusie oczekujące na lutowe skarby;*

Podziel się

Szybki przegląd

Kategoria
Termin porodu
Język
Użytkowników
46
W sumie wydarzeń
0
W sumie dyskusji
3
W sumie odwiedzin
1K

Trudne momenty.

M

motylek1135

Gość
Myślę ze fajnie bedzie jak zrobimy wątek o trudnych momentach w naszej ciąży. Jak któraś się boi/wstydzi na ogólnym pisać to może tu. Pomożemy, zrozumiemy:tak:

reklama

Rutkosia

Fanka BB :)
Miasto
Stąporków
Rozwiązania
0
Dla mnie teraz trudnym momentem jest myśl co przeżywa Scarletka bo wróciło do mnie poprzednie poronienie i myśl że ktoś to przeżywa w tej chwili jest dla mnie straszne....

polis1010

Leniuszkowa mama
Miasto
Rzeszów/ Hemel Hempstead
Rozwiązania
0
Najtrudniejszy moment wczoraj w pracy. Nie chciaam jeszcze nic nikomu mowic ale tak wyszlo zemusialam i to jak z wielkim placzem i w ogole tragedia wyszlam na glupia co ryczy bo jest w ciazy a co sie stalo nie wiem poprostu caly dzien wczoraj chcialo mi sie plakac :(

M

motylek1135

Gość
POLIS no bo w ciazy to teraz hormony, to prawie tak samo jak w okresie dojrzewania. haha

RUTKOSIA no niestety. Nastepnym razem na pewno jej sie uda. Wiem, ze teraz nicjej nie pocieszy.

Rutkosia

Miasto
Stąporków
Rozwiązania
0
polis to nasze wariujące hormony nie przejmuj się ja potrafiłam płakać godzinę do męża że ogórków nie ma w domu;D to normalne

M

motylek1135

Gość
POLIS nie czytaj takich rzeczy. Wiadomo, ze swiat szuka sensacji. Nikt ci nie będzie pisał ze dobrze mu poszlo itp. Pisza ci, którzy mieli jakieś przygody. A jakby zobaczyc na statystyki, to mozna sie mocno zdziwić. Nie warto sie denerwować na zapas.

reklama

Rutkosia

Miasto
Stąporków
Rozwiązania
0
Zgadzam się nie ma co czytać takich rzeczy bo niepotrzebnie się tylko stresujesz a teraz lepiej myśleć o miłych sprawach i nie denerwować się żeby fasolinka była spokojna;)

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj Mleczko ochronne SPF 50 o zapachu wanilii Lirene KIDS

Zgłoszenia przyjmujemy do 12/06/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem