reklama

Trudne momenty.

Mamusie oczekujące na lutowe skarby;*

1. motylek1135

motylek1135 Gość

Myślę ze fajnie bedzie jak zrobimy wątek o trudnych momentach w naszej ciąży. Jak któraś się boi/wstydzi na ogólnym pisać to może tu. Pomożemy, zrozumiemy:tak:

2. Rutkosia

Rutkosia Fanka BB :)

Dla mnie teraz trudnym momentem jest myśl co przeżywa Scarletka bo wróciło do mnie poprzednie poronienie i myśl że ktoś to przeżywa w tej chwili jest dla mnie straszne....

3. reklama
  4. polis1010

polis1010 Leniuszkowa mama

Najtrudniejszy moment wczoraj w pracy. Nie chciaam jeszcze nic nikomu mowic ale tak wyszlo zemusialam i to jak z wielkim placzem i w ogole tragedia wyszlam na glupia co ryczy bo jest w ciazy a co sie stalo nie wiem poprostu caly dzien wczoraj chcialo mi sie plakac :(

5. motylek1135

motylek1135 Gość

POLIS no bo w ciazy to teraz hormony, to prawie tak samo jak w okresie dojrzewania. haha

RUTKOSIA no niestety. Nastepnym razem na pewno jej sie uda. Wiem, ze teraz nicjej nie pocieszy.

6. Rutkosia

polis to nasze wariujące hormony nie przejmuj się ja potrafiłam płakać godzinę do męża że ogórków nie ma w domu;D to normalne

7. motylek1135

motylek1135 Gość

RUTKOSIA masz racje. Ja płakałam, że proszku nie ma.:-D

8. polis1010

polis1010 Leniuszkowa mama

A ja sie wczoraj naczytalam okropnosci na forum o porodach w Anglii i stracha mam. Juz wiecej nic nie czytam

9. motylek1135

motylek1135 Gość

POLIS nie czytaj takich rzeczy. Wiadomo, ze swiat szuka sensacji. Nikt ci nie będzie pisał ze dobrze mu poszlo itp. Pisza ci, którzy mieli jakieś przygody. A jakby zobaczyc na statystyki, to mozna sie mocno zdziwić. Nie warto sie denerwować na zapas.

10. reklama
  11. Rutkosia

Zgadzam się nie ma co czytać takich rzeczy bo niepotrzebnie się tylko stresujesz a teraz lepiej myśleć o miłych sprawach i nie denerwować się żeby fasolinka była spokojna;)

Poleć forum