reklama

Trudne momenty.

Mamusie oczekujące na lutowe skarby;*

1. motylek1135

motylek1135 Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Myślę ze fajnie bedzie jak zrobimy wątek o trudnych momentach w naszej ciąży. Jak któraś się boi/wstydzi na ogólnym pisać to może tu. Pomożemy, zrozumiemy:tak:

2. Rutkosia

Rutkosia Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dla mnie teraz trudnym momentem jest myśl co przeżywa Scarletka bo wróciło do mnie poprzednie poronienie i myśl że ktoś to przeżywa w tej chwili jest dla mnie straszne....

3. reklama
  4. polis1010

polis1010 Leniuszkowa mama

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Najtrudniejszy moment wczoraj w pracy. Nie chciaam jeszcze nic nikomu mowic ale tak wyszlo zemusialam i to jak z wielkim placzem i w ogole tragedia wyszlam na glupia co ryczy bo jest w ciazy a co sie stalo nie wiem poprostu caly dzien wczoraj chcialo mi sie plakac :(

5. motylek1135

motylek1135 Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    POLIS no bo w ciazy to teraz hormony, to prawie tak samo jak w okresie dojrzewania. haha

RUTKOSIA no niestety. Nastepnym razem na pewno jej sie uda. Wiem, ze teraz nicjej nie pocieszy.

6. Rutkosia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    polis to nasze wariujące hormony nie przejmuj się ja potrafiłam płakać godzinę do męża że ogórków nie ma w domu;D to normalne

7. motylek1135

motylek1135 Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    RUTKOSIA masz racje. Ja płakałam, że proszku nie ma.:-D

8. polis1010

polis1010 Leniuszkowa mama

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A ja sie wczoraj naczytalam okropnosci na forum o porodach w Anglii i stracha mam. Juz wiecej nic nie czytam

9. motylek1135

motylek1135 Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    POLIS nie czytaj takich rzeczy. Wiadomo, ze swiat szuka sensacji. Nikt ci nie będzie pisał ze dobrze mu poszlo itp. Pisza ci, którzy mieli jakieś przygody. A jakby zobaczyc na statystyki, to mozna sie mocno zdziwić. Nie warto sie denerwować na zapas.

10. reklama
  11. Rutkosia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Zgadzam się nie ma co czytać takich rzeczy bo niepotrzebnie się tylko stresujesz a teraz lepiej myśleć o miłych sprawach i nie denerwować się żeby fasolinka była spokojna;)

Poleć forum