reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Trudne poczatki w przedszkolu

reklama

Kasia2301

Zaangażowana w BB
Syn nie chce jesc samodzielnie, choc potrafi. Jesli po dobroci nie mozna go przekonac to powinnam tak dlugo zwlekac z karmieniem az sam sie za to wezmie jak zglodnieje?

Kasia2301

Zaangażowana w BB
Tylko w przedszkolu. Nawet pic nie chce. Ogolnie to podczas wakacji babcia przyzwyczila syna do kompocikow i teraz mam problem. Powoli wracam do wody, coraz bardziej rozcienczajac, ale kilka razy podalam mu zwykla wode i ewidentnie mu sie cofa.A w przedszkolu tylko taka pija.

witch84

Fanka BB :)
To daj mu czas - nie zmuszaj do jedzenia w przedszkolu. Chwal jeśli zje/wypije cokolwiek. Z tego co piszesz dziecko jest max 4h w przedszkolu. Przez ten czas nic się nie stanie jeśli nie zje i nie wypije. Na to jeszcze przyjdzie czas. Nie naciskaj na to. Raczej staraj się zwrócić uwagę na pozytywne elementy przedszkola.

Święta92

Fanka BB :)
A co zrobic, kiedy synek nie chce nic jesc i pic w przedszkolu?
Moja 4 rok w przedszkolu i tez nic nie je 😂chociaż lubi chodzic, taki typ😀. Na śniadanie Panie dają jej kanapke z masłem. Tzn w tym roku coraz lepiej próbuje wszystkiego. Pierwszy rok dawalam jej śniadanie w domu, i obiad od razu jak wracała

reklama

Kasia2301

Zaangażowana w BB
Jest nieco lepiej, ale nadal nie chce uczestniczyc w zajeciach grupowych. Moze mamy poradza cos na nawracajace ciagle katarki? Wiem, ze norma w przedzskolu, ale co tydzien pojawia sie problem i to juz trzeci raz od polowy wrzesnia. Co dawac?

Do góry